comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Asena Atalay'dan Şükran Ovalı ve Caner Erkin itirafı - Futbol Magazin Haberleri

22 Şubat 2017, Çarşamba 12:59
Asena Atalay'dan Şükran Ovalı ve Caner Erkin itirafı - Futbol Magazin Haberleri

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay, Şükran Ovalı ile ilgili itiraflarda bulundu. Asena Atalay, Caner Erkin'i evlendiği için kıskanmadığını söyledi. Asena Atalay Caner Erkin haberleri.

FutbolArena - Asena Atalay ile Caner Erkin arasında yaşananlar magazin basınının gündeminden düşmüyor. Beşiktaş'ın yıldızı Caner Erkin'in Şükran Ovalı ile evlenmesinin ardından eski eşi Asena Atalay ile aralarında geçen tartışmalar ve polemikler magazin basınını meşgul ediyor. Asena Atalay, Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programında Caner Erkin ve Şükran Ovalı hakkında açıklamalarda bulundu.
 

Asena Atalay, Renkli Sayfalar'da Caner Erkin ve Şükran Ovalı'yı kıskanmadığını söyledi


Hürriyet'te yer alan habere göre; Kanal D'de yayınlanan “Renkli Sayfalar”a katılan Asena Atalay, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Atalay, ilk olarak eski eşi Caner Erkin'in oyuncu Şükran Ovalı ile evlenmesini hazmedemediği, kıskandığı için bu tür taleplerde bulunduğu iddiasına yanıt verdi: “Biz boşandık. O 28 yaşında, ben 27. İkimizin de hayatında biri olacak tabii. Yeniden çocuğu da olabilir. O da çocuğumun kardeşi olur, bir bakıma benim çocuğumdur. Başlarına bir şey gelse, ona da ben bakarım. Neden kıskanayım, düşman olayım? Sonuçta evliliğimiz bitmişti. Sadece uyanmam biraz geç oldu. Bu saatten sonra benim için sadece Çınar'ın psikolojisi önemli. Bu arada Çınar, babasının evlendiğini bilmiyor. Boşandıktan sonra babası hiç almadı. Çok az görüyor. 1,5 ayda bir. Oysa evliyken çok düşkündü oğluna.”

Asena Atalay, talepleri nedeniyle eski eşiyle arasında esen soğuk rüzgârların dinip dinmeyeceği sorulduğunda ise şu yanıtı verdi: “Vicdanım rahat, maddi manevi hiçbir hatam yok. Bir noktada karşı tarafın vicdan yapacağına, ben ne yaptım diyeceğine eminim. Hata yaptıklarını anlayacak.” Atalay, basına yansıyan “Caner Erkin, eşi Şükran Ovalı'ya ev aldı” haberleriyle ilgili de konuştu. Bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten sunucu, “Beykoz'dan ev aldığı yalan. Süren mahkememizden dolayı tapuları falan biliyorum” dedi.

 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!