comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Asena Atalay'dan Caner Erkin'e mal varlığı davası - Futbol Magazin Haberleri

17 Şubat 2017, Cuma 18:46
Asena Atalay'dan Caner Erkin'e mal varlığı davası - Futbol Magazin Haberleri

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'ın kandırıldığını öne sürerek yeni bir dava açtığı ve Caner Erkin'in servetinin yarısını istediği iddia edildi. Asena Atalay ile Caner Erkin arasındaki mal varlığı davası gündeme oturdu.

FutbolArena - Asena Atalay ile eski eşi Caner Erkin arasındaki dava polemiği devam ediyor. Asena Atalay'ın öncelikle oğlu Çınar'ın giderlerinin karşılanmadığı iddiasıyla başlattığı icra takibi ve ardından nafakasının ödenmediği iddiasıyla açtığı davanın ardından şimdi de kandırıldığı iddiasıyla mal varlığının yarısını talep ettiği öne sürüldü. Asena Atalay'ın Caner Erkin'in servetinin yarısının kendisine verilmesi istemiyle dava açtığı ifade edildi.


Asena Atalay, Caner Erkin'in servetinin yarısını istiyor


Habertürk'ün haberine göre; Habertürk'ün haberine göre, Caner'in “Boşandıktan sonra maddi hayatına aynen devam edeceksin” dediğini ileri süren Atalay, ünlü futbolcunun kendisine hediye ettiği İstanbul Beykoz'daki 6 milyon dolarlık cam evi sattığını, hediye alınan Lamborgini Huracan, Porsche Carrera 911 Turbo, beyaz-kırmızı Porsche, beyaz Ferrari, beyaz Mercedes, beyaz Mercedes G otomobili de elinden aldığını belirtti.

‘CANER KÖTÜ NİYETLİ DAVRANDI'
Atalay, ünlü futbolcunun menkul, gayrimenkul ve futbol kulüplerinden alacaklarına ihtiyati tedbir konulmasını istedi. Atalay, Erkin'in kötü niyetli olarak üzerine kayıtlı tüm mal varlıklarını kendisinden gizlediğini iddia etti. Caner Erkin'in ihtiyati tedbir talebi konulması istenen varlığı dilekçede şöyle belirtildi. Şişli'de 2, Balıkesir'in Ayvalık İlçesi'nde 1, Gömeç İlçesi'nde 6 gayrimenkul. 2015 model Porsche, 2014 model 2 Mercedes, 2015 model Bombardier, Mercedes ve Land Rover cip.
 

Caner Erkin'den Asena Atalay'ın başlattığı icra takibine durdurma kararı


Çınar'ın barınma giderleri adı altında talep edilen 110 bin liranın, Atalay'ın gelecek aylardaki kira borcu olduğu iddia edildi. Çocuğun sağlık giderleri için istenen 120 bin liranın fazla; gıda masrafları, özel ders, müzik eğitimi, spor gibi dersler için istenen 70 bin liranın ise hukuksuz olduğu ileri sürüldü.

Dilekçede; Çınar'ın üç aylık yaz tatili ve sömestr tatili için talep edilen tatil parası 150 bin liranın ise fahiş bir rakam olduğu kaydedildi. Caner Erkin'in itirazı sonrası mahkeme, icranın durdurulmasına karar verdi. İcranın iptali için açılan dava ise sürüyor.
 

Asena Atalay'dan Caner Erkin ve Şükran Ovalı açıklaması


Magazin gündeminin değişilmeyen ismi Asena Atalay olay yaratacak açıklamalarda bulundu. Magazin D'nin güzel sunucusu Asena Atalay, bu hafta ''Mert'çe'' nin konuğu oldu ve hakkında merak edilenlerle ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

En sevdiğiniz futbolcu? 

En sevdiğim futbolcu Alex. Kendisiyle tanışma fırsatı bulmuştum. 'Neden Türkçe konuşmuyorsunuz?' diye sorulduğunda 'Tercümanım Samet işsiz kalır o zaman' demişti. Bu Alex'i seviyorum.

Beşiktaş'ta beğendiğin futbolcu var mı?

Hiç ben tanımam, futbolla alakam yoktur. Futbolu da sevmem.

Eski eşinin yeni eşiyle görüşür müsün?

Geç soruyu, hayır.

Şükran Ovalı, Sezen Aksu şarkısıyla sana bir gönderme yaptı, haberin var mı?

Magazin okumuyorum ve sevmiyorum.

Oğlunun velayetini almak isteseler ne yaparsın?

Geçiniz bu soruyu. Dava olduğu için konuşmak istemiyorum. 
 


20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!