comScore

Asena Atalay Kanal D'den kovuldu mu, ayrıldı mı? Magazin D programını Çağla Şikel mi sunacak?

19 Mart 2018, Pazartesi 14:52
Asena Atalay Kanal D'den kovuldu mu, ayrıldı mı? Magazin D programını Çağla Şikel mi sunacak?

Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay Kanal D'den ayrıldı, kovuldu mu? Asena Atalay'ın sunduğu Magazin D programı ne olacak? Asena Atalay'ın yerine kim gelecek? Tüm bu soruların cevapları ve Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'ın yerine Çağla Şikel'in gelip gelmeyeceği yönündeki soruların derlemesi FutbolArena'da!

FutbolArena - Asena Atalay Kanal D'den ayrıldı mı? Asena Atalay kovuldu mu? Flaş gelişme! Uzun süredir Kanal D ekranlarında Magazin D programında hafta sonları sunuculuk yapan Asena Atalay görevinden ayrıldı. Yaklaşık 200 üzerinde program yapan Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'ın ayrılığı programın yapımcısı tarafından resmen açıklandı. Asena Atalay sunuculuğu neden bıraktı? Asena Atalay'ın Kanal D'den ayrılışıyla ilgili tüm gelişmelere haberin devamından ulaşabilirsiniz. 


Asena Atalay'ın sunduğu Kanal D Magazin D programı


Asena Atalay'ın yerine Kanal D magazin programını kim sunacak? Bu sorunun cevabı da belli oldu. Kanal D Magazin programının yapımcısı Timuçin Güner, Asena Atalay'ın görevinden ayrıldığını resmen açıkladı. Timuçin Güner kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Asena Atalay'ı o dönem bu işe ikna etmek 1 ayımı aldı.  Şu an 26 yaşında Asena, çok yakınlarının görüp bildiği merhametli ve çok güzel bir kalbi var. O yüzden her şeyden önce arkadaş olduk. 200 bölüm canlı yayın herkese nasip olmaz... Ne kaprisi vardır ne şımarıklığı... Başka işler yapmak istedi şimdilik yuvadan uçtu." dedi


Çağla Şikel Asena Atalay'ın yerine Kanal D'ye mi geçti?


Öte yandan Asena Atalay'ın Kanal D'den ayrılması kesinleşirken programın detaylarıyla ilgili sorular da çözüme kavuştu. Asena Atalay'ın yerine bundan böyle hafta sonları Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D programını Çağla Şikel sunacak. Uzun yıllar şarkıcı Alişan ile birlikte Show TV başta olmak üzere farklı kanallarda sabah programı sunan Çağla Şikel bundan böyle Kanal D ekranlarında Magazin D programında izleyenlerin karşısında olacak.
ASENA ATALAY'IN ŞOK FOTOĞRAFI İÇİN TIKLAYIN


 

Asena Atalay kimdir?


Asena Erkin (Atalay), 21 Kasım 1989 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Bir erkek kardeşi vardır. Aslen Antalya'lı ve varlıklı bir turizmci ailenin kızıdır. Kendi otelleri var. Liseyi Denizli'de okudu. Liseden sonra İspanya'ya gitti. İspanya'da 2,5 yıl okuduktan sonra Türkiye'ye 2008 yılında döndü. Ankara, Bilkent Üniversitesi'nde İşletme bölümünde okumaya başladı. Bilkent'te öğrenciyken evlenince İstanbul'a geldi okulu dondurdu. Çocuğu olduktan sonra tekrar okumaya karar verip İstanbul, Beykent Üniversitesi Tekstil-Moda Tasarımı Bölümü'nde okumaya başladı. 


Asena Atalay'ın eski eşi Caner Erkin haberleri (19 Mart 2018 Pazartesi)


Milli Takım'da teknik direktör Mircea Lucescu'nun Caner Erkin'i savunma yönünün zayıf olması nedeniyle kadroya almadığı belirtildi. Caner Erkin'in tek yönlü oyun anlayışı ve Lucescu'nun taktik disiplinine uymadığı gerekçesiyle aday kadroya davet edilmediği vurgulandı. 

Tüm Aktüel Haberleri FutbolArena'da!

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!