comScore

Artistik Jimnastik nedir? Turabi'nin çocukluk hayali Artistik Jimnastik nedir, nasıl yapılır?

30 Haziran 2018, Cumartesi 00:03
Artistik Jimnastik nedir? Turabi'nin çocukluk hayali Artistik Jimnastik nedir, nasıl yapılır?

Turabi'nin Survivor Kıbrıs çeyrek finalinde anlattığı çocukluk hayali olan Artistik Jimnastik hakkında merak ettiklerinizi haberimizde derledik.Artistik Jimnastik nedir? Artistik Jimnastik nasıl yapılır? Artistik Jimnastik hakkında tüm merak edilenlenleri Artistik Jimnastik için hazırladığımız haberde derledik. 

Survivor son bölüm olan Survivor Kuzey Kıbrıs çeyrek finaline Turabi - Hakan tartışması damga vurdu. Turabi - Hakan tartışması esnasında söz hakkı alan Hakan'ın, Turabi için "Artistik jimnastik gerçekleştiremeyen Turabi, belki jimnastiği yapamadı ama artistlik" kaldı. sözleri geceye damga vurdu. Acun Ilıcalı'nın da araya girererek Turabi'yi uyarması sonrasında ortam kısa süre gerildi. Turabi hayranları ve Survivor severler ise Artistik Jimastik'in nasıl bir spor olduğunu merak etmeye başladı. 

Artistik Jimnastik nedir? Artistik Jimnastik nasıl yapılır? Turabi'nin çocukluk hayali olarak aktardığı Artistik Jimnastik hakkında merak ettikleriniz haberimizin devamında. 


Artistik Jimnastik nedir?


Artistik Cimnastik, Bireysel olarak yapılan, belirli kurallar ve sınırlamaları olan, kızlarda; atlama beygiri, asimetrik paralel, denge, yer olmak üzere dört, erkeklerde; kulplu beygir, yer, halka, atlama beygiri, para­lel, barfiks olmak üzere altı aletin yer aldığı ve her sporcu­nun her aletle yarış­mak zorunda bulun­duğu, uygulaması; zor, seyretmesi ise hayranlık uyandıran yaşadığımız modern çağa çok uygun bir spor dalıdır


Turabi Çamkıran kimdir?


Survivor Turabi Çamkıran, 1986 Mersin Erdemli'de dünyaya geldi. Çocukluğu Mersin'de geçti. Lise öğrenimini de Mersin'de tamamladı. Lise yıllarında Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydoldu. Mersin üniversitesi güzel sanatlar bölümünden mezun oldu. Survivor Turabi Çamkıran'ın hayatının en önemli parçasını bir çeşit savunma sporu olan Muay Thai oluşturuyor.,

TURABİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.