comScore

Arsenal Arsenal

Transfer Haberleri: Çağlar Söyüncü, Arsenal'e transfer oluyor mu?

10 Haziran 2018, Pazar 12:33
Transfer Haberleri: Çağlar Söyüncü, Arsenal'e transfer oluyor mu?

Almanya Bundesliga'da Freiburg forması giyen Çağlar Söyüncü'nün Arsenal'e transferiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor.

FutbolArena - Almanya Bundesliga'da Freiburg forması giyen Çağlar Söyüncü, Premier Lig ekibi Arsenal'e transferinde yeni gelişmeler ortaya çıktı.
 

Transfer Haberleri: Çağlar Söyüncü, Arsenal'e transfer olacak mı? (10 Haziran Pazar)


1,5 aydır oyuncunun peşinde olan Arsenal, transferde önemli mesafe kat ederken oyuncunun menajeri Mustafa Doğru, transfer gelişmelerini doğruladı.

İngiliz basınında Mirror'a konuşan Mustafa Doğru, "Arsenal ile somut görüşmeler gerçekleştirdik ve şu an için tek meselemiz ücret. Ne olacağını hep beraber göreceğiz" dedi.
 

Çağlar Söyüncü, Freiburg'dan ayrılacak mı?


Alman basınına açıklamalarda bulunan Freiburg Sportif Direktörü Jochen Saier: "Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın Çağlar hakkındaki açıklamaları saçmalık. Arsenal benimle iletişime bile geçmedi." demişti. Önceki günlerde çıkan haberlerde Alman ekibinin 35 milyon Sterlin'e yakın bir teklif beklediği iddia edilmişti.
SEYİT MEHMET ÖZKAN NE DEMİŞTİ?

Çağlar Söyüncü'nün Arsenal'a transfer olacağını da duyuran Özkan, "Yarın sabah Freiburg maçına gideceğim. Ardından Chelsea-Liverpool maçına geçeceğim. İkisine de futbolcu satacağım." ifadelerini kullandı. Özkan ayrıca "Çağlar, Arsenal'e gitmek üzere. Transfer olduğu zaman oradan da para kazanacağız." dedi. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)