comScore

Arsenal Arsenal

Premier Lig ne zaman başlıyor? Fikstür çekildi!

14 Haziran 2018, Perşembe 11:43
Premier Lig ne zaman başlıyor? Fikstür çekildi!

Premier Lig'de 2018-2019 sezonu fikstürü belirlendi. Premier Lig ne zaman başlıyor. İlk hafta maçları neler? Derbiler ne zaman? Gelin birlikte bakalım.

FutbolArena - Premier Lig'de 2018-2019 sezonu fikstürü çekildi. Son şampiyon Manchester City'nin Arsenal ile oynayacağı maç ile yeni sezona start verilecek. Premier Lig'de sezon ne zaman başlayacak, ilk hafta maçları ve derbiler ne zaman? Detaylar bu haberde...


Premier Lig ne zaman başlıyor?


Premier Lig'de 2018-2019 sezonu 11 Ağustos Cumartesi günü başlıyor. İlk maç son şampiyon Manchester City ile yeni teknik direktörü Emery'nin çalıştıracağı Arsenal arasında Emirates Stadı'nda olacak. 


Premier Lig'de ilk hafta maçları


Chelsea ilk hafta Huddersfield Town ile deplasmanda karşılaşırken, Liverpool sahasında West Ham'ı ağırlayacak. Tottenham, Newcastle deplasmanına gidecek ve Manchester United da sahasında Leicester City'i konuk edecek.


Premier Lig'de derbiler ve büyük maçlar ne zaman?


Premier Lig'de 18 Ağustos haftasına denk gelen ikinci haftada Chelsea ile Arsenal arasında Londra derbisi var. 3. hafta ise Tottenham ile Manchester United, Old Trafford'ta karşılaşıyor. 5. hafta Tottenham sahasında Liverpool'u ağırlarken, 7. hafta Chelsea, Liverpool'u ağırlıyor. 8. hafta Liverpool sahasında Manchester City'i konuk ediyor. 9. hafta ise Chelsea - Manchester United maçı var. 10. hafta Tottenham - Manchester City, 11. hafta Arsenal - Liverpool ve 12. haftada da Manchester City - Manchester United maçları oynanacak.
İngiltere Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)