comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil'den transfer sürprizi! Amerika'ya mı gidiyor?

07 Ağustos 2019, Çarşamba 13:57
Mesut Özil'den transfer sürprizi! Amerika'ya mı gidiyor?

Arsenal forması giyen Mesut Özil hakkında sürpriz bir transfer iddiası ortaya atıldı.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de Arsenal forması giyen Mesut Özil ile ilgili yeni bir transfer iddiası ortaya atıldı. Türk asıllı Alman futbolcunun MLS takımlarından DC United ile görüştüğü ve sürpriz bir kararla Amerika'ya transfer olabileceği iddia edildi. Son dakika transfer haberleri 2019 aramalarında günün öne çıkanları burada. 
 

Transfer Haberleri: Mesut Özil transfer olacak mı?


Arsenal'de menajer Unai Emery ile yıldızı bir türlü barışmayan Mesut Özil'in DC United yetkilileriyle görüşme halinde olduğu öne sürüldü. ESPN'de yer alan habere göre yıldız futbolcunun transfere sıcak baktığı ve görüşmelerin sürdüğü kaydedildi. 

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE SALDIRIYA UĞRADI
Mesut Özil, Londra'da geçtiğimiz günlerde bıçaklı iki kişinin saldırısına uğramıştı. Eşi Amine Gülşe ile birlikteyken saldırıya uğrayan Özil'i, takım arkadaşı Kolasinac korumuş ve bu olay günlerce konuşulmuştu. Amine Gülşe'nin bu olay nedeniyle büyük bir korku yaşadığı ve Mesut Özil'in Amerika'da yaşama fikrine bu nedenle sıcak baktığı da yazıldı.NELER OLMUŞTU?

Londra'da restoran çıkışında soyguncular Mesut Özil ve Kolasinac'ın arabalarını çalmaya çalıştı. Bu esnada iki futbolcu da müdahale edince soyguncular bir anda bıçak çekti. Kolasinac soyguncuların üzerine yürüyerek, hırsızları etkisiz hale getirmek için müdahalede bulundu. İki futbolcu da bu olayı yara almadan atlattı. 

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!