comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil'den transfer itirafı! Fenerbahçe

20 Temmuz 2019, Cumartesi 09:59
Mesut Özil'den transfer itirafı! Fenerbahçe

Arsenal forması giyen ve Fenerbahçe ile transferde adı anılan Mesut Özil, geleceği hakkında konuştu.

FutbolArena Dış Haberler - Fenerbahçe'de transfer çalışmaları devam ederken ismi gündeme gelen oyunculardan biri olan Mesut Özil, geleceği hakkında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe'nin de geçtiğimiz günlerde mevcut şartlarda transfer edemeyeceklerini açıkladığı yıldız futbolcu Arsenal'de iyi olduğunu dile getirdi. 
 

Transfer Haberleri: Mesut Özil, Arsenal'den ayrılacak mı?


Arsenal ile yeni sezon hazırlıklarına devam eden Mesut Özil, hakkında çıkan transfer iddialarıyla ilgili Goal'e konuştu. Yıldız futbolcu, "Emery ile gerçekten iyi bir ilişkim var. Bu yüzden sürekli konuşuyoruz ve bana yardım etmek istiyor. Ben de takıma yardım etmek istiyorum" dedi. 

Geçtiğimiz sezonla ilgili de konuşan Mesut Özil, "Geçen yıl sezon başlamadan önce birkaç kez sakatlandığım için zor zamanlar geçirdim ama sezon sonunda baktığımızda yine bir çok maçta oynadım. Kariyerimde birçok teknik adamla çalıştım, her koç sizden farklı bir şey istiyor" dedi.
MESUT ÖZİL'E MEKTUP YAZDI

10 yaşındaki Fenerbahçe taraftarları Yağız ve Kuzey, Mesut Özil'e mektup yazdı. Kısa Paslar isimli youtube kanalında yayınlanan mektupta Yağız, Mesut Özil'e oldukça duygusal bir mektup yazdı. 

"SENİN BİZE, BİZİM DE SANA İHTİYACIMIZ VAR"

Mesut abi merhaba, benim adım Yağız. İkizim Kuzey ile birlikte yazıyorum bu mektubu. 10 yaşındayım. Sana yaşım küçük gelebilir belki ama yaşımdan çok daha büyük bir aşkım var benim. Ben Fenerbahçe'ye aşığım Mesut abi. Her yer sarı lacivert. Ben bababamdan bir forma istedim ama arkasında Yağız yazsın istemiyorum. Büyük harflerle Mesut Özil yazsın istiyorum. Babam bana hep kahramanlarını anlatırdı. Oğuz, Rıdvan, Van Hooijdonk, Lugano, Alex... Ben hiçbirini izleymeedim. Benim de bir kahramanım olsun istiyorum Mesut abi. Odamdaki posterlerinle boydan boya senin resimlerine doldurmak istiyorum. Sen de benim gibi Fenerbahçe'yi seviyorsun biliyorum. Her konuşmanı, her haberini izledim. Gel lütfen, ikimiz de artık üzülmeyelim. Senin bize, bizim de sana ihtiyacımız var biliyorum. Son olarak Ali Koç başaknım, abilerim bu mektubu ve resmi Mesut abi'ye gönderemeyeceğini sizin verebileceğinizi söyledi bana. Siz de benim gibi Fenerbahçe'ye çok küçükken aşık oldunuz Fenerbahçe'ye. Benim ne hissettiğimi çok iyi biliyorsunuz. Sizi çok seviyorum, iyi ki başkanımızsınız. 

Sevgilerimle; Yağız ve Kuzey

Fenerbahçe Haberleri FutbolArena'da!

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!