comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil'den olay sözler: 'Çenenizi kapatın'

03 Eylül 2017, Pazar 18:46
Mesut Özil'den olay sözler: 'Çenenizi kapatın'

Mesut Özil sosyal medyada eleştirilere yanıt vererek, "Arsenal'ın eski yıldızlarına sesleniyorum. Çenenizi kapatın ve sadece destek olun" ifadelerini kullandı.

FutbolArena Dış Haberler - Mesut Özil'in formasını giydiği İngiltere Premier Lig ekibi Arsenal, 4-0'lık Liverpool hezimetinin ardından ağır eleştirilere maruz kaldı. Türk asıllı Alman oyuncu, destek olmak yerine yıkıcı konuşan eski Arsenal yıldızlarını hedef aldı.
 

Mesut Özil'in Liverpool - Arsenal maçı tepkisi


Resmi Facebook hesabından uzun bir yazı yayınlayan Mesut Özil, isim vermeden başta Emmanuel Petit olmak üzere Liverpool maçı hakkında sert konuşan Arsenal'ın eski oyuncularına tepki gösterdi.

İşte Mesut Özil'in açıklamalarının özeti:
"Premier Lig'e geldiğimde sol kanatta oynamaya başladım ve bu durumdan pek memnun değildim. Ben 10 numarada daha iyiyim. Premier Lig, İspanya ve Almanya'dan daha zorlu ve küçük kulüpler bile sizi kolayca yakalayabiliyor. Ayrıca kış tatili de yok. Burada birçok eleştiri kabul etmek zorunda kaldım. Çok pahalı, çok aç gözlü, kavgacı değil gibi sözler söylendi. Eleştirileri duymak zorunda olduğumu biliyorum ama efsaneler kendilerine yakıştığı gibi davranmıyor. Arsenal'ın eski yıldızlarına sesleniyorum. Çenenizi kapatın ve sadece destek olun"
 

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.