comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil tesislerine koronavirüs engeli

11 Nisan 2020, Cumartesi 17:58
Mesut Özil tesislerine koronavirüs engeli

Zonguldaklı yıldız oyuncu Mesut Özil'in destek verdiği, Mesut Özil tesisleri bu kezde koronavirüs nedeniyle yarım kaldı.

FutbolArena - Zonguldaklı olan ve Premier Lig ekiplerinden Arsenal forması giyen yıldız oyuncusu Mesut Özil, memleketinin takımı olan Bölgesel Amatör Lig takımı Devrek Belediyespor için tesis yapılmasına karar verilmişti. Yarım kalan tesisler bu kez koronavirüs engeline takıldı.
 

Mesut Özil tesislerinde son durum


Son olarak Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt devreye girerek tesisin tamamlanması için yıldız oyuncu Özil'den yeniden destek istedi. Mesut Özil, avukatları aracılığıyla görüşerek tesisin tamamlanması için 7 milyon lira ödenek gönderdiği iddia edildi.

MESUT ÖZİL TESİSLERİNDE İNŞAAT DURDU
Ardından çalışmaların başlanması planlanan Mesut Özil tesisleri yeniden bir soruna takıldı. Tüm Dünya'yı etkisi altına alan ve Türkiye'de de etkisini hızla göstermeye devam eden koronavirüs nedeniyle inşaat durdu. Koronavirüsün ülkemizden etkisini kaybettiği takdirde çalışmaların kaldığı yerden devam edecek.

MESUT ÖZİL AÇILIŞA GELECEK

A takım ve altyapı oyuncularının konaklayacağı 3 katlı Mesut Özil tesislerinin tamamlandığı takdirde açılış için yıldız oyuncu Mesut Özil'in gelmesi bekleniyor. Öte yandan Özil tesisin tamamlanmasıyla birlikte Amatör Lig takımları arasında örnek tesisler arasında yerini alacak. (İHA)

Son dakika Premier Lig Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!