comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil ile Emery arasında buzlar eridi! 'Görüştük'

29 Ekim 2019, Salı 20:53
Mesut Özil ile Emery arasında buzlar eridi! 'Görüştük'

Mesut Özil, Liverpool - Arsenal maçında oynayacak mı? Arsenal teknik direktörü Unai Emery, Mesut Özil'in ilk 11'e döneceğinin sinyalini verdi.

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal'de Mesut Özil ile Unai Emery arasında buzlar eridi. Liverpool maçı öncesi açıklamalarda bulunan Arsenal teknik direktörü Unai Emery, Mesut Özil ile görüştüğünü ve sohbetin verimli geçtiğini açıkladı.
 

Mesut Özil, Liverpool - Arsenal maçında oynayacak mı?


Unai Emery, oyundan çıkarken taraftar tepkisine hakaretle karşılık veren Granit Xhaka'nın Liverpool maçı kadrosunda olmayacağını açıkladı. Emery, "Onunla konuştum, harap olmuş durumda, yanlış yaptığını biliyor." açıklamasında bulundu. Taraftarla yıldızı barışmayan Xhaka, sosyal medyada Arsenal formalı profil fotoğrafını değiştirdi.

MESUT ÖZİL KADROYA DÖNÜYOR
Emery, Liverpool maçı öncesi Mesut Özil ile yaptığı görüşmeye anlattı. Tecrübeli teknik adam, Mesut Özil'in ilk 11'e döneceğinin sinyalini verdi. Unai Emery, "Mesut Özil ile bu sabah konuştum. Yarın Liverpool maçında bize nasıl yardım etmek istediğini dinledim. Çok güzel bir sohbetti. Ondan ne istediğimi biliyor." ifadelerini kullandı.
Emery, Mesut Özil'e kaptanlık verilmesi ihtimali hakkında gelen soruya, "Duruma bağlı. Bir kaptanın kol bandını takabilir, evet" cevabını verdi.

NELER OLMUŞTU?

Mesut Özil, Emery ile sorunlar yaşadığı dönemde İngiliz basınına yaptığı açıklamalarda "Eğer kötü oynadığımız zamanlar olursa beni suçluyorlar. İnsanların benden daha fazlasını yapmamı istediklerini biliyorum. Oyunun hızını belirleyeceğim ve takıma yön vereceğim. Bunların farkındayım. Ben de istiyorum ama bunları ama o kadar basit değil. Takımdaki tek oyuncu ben değilim. Unutmayın ki, rakiplerimizin bazıları bizden çok daha güçlü." demişti.

Son dakika Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"