comScore

Arsenal Arsenal

Mesut Özil için karar verildi! "Sezon sonu satın!"

27 Mart 2019, Çarşamba 18:09
Mesut Özil için karar verildi!

Arsenal yönetimi Unai Emery'nin raporu doğrultusunda sezon sonunda yıldız futbolcuları Mesut Özil ve Mkhitaryan'ı satma kararı aldı. 

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal yeni sezonun kadro planlaması için çalışmalara başladı. Teknik Direktör Unai Emery, hem transfer bütçesinin arttırılması hem de yüksek maaş alan oyuncuların elden çıkarılması konusunda yönetime verdiği raporda Mesut Özil ve Mkhitaryan'ın satılmalarını istedi. 


Transfer Haberleri: Mesut Özil Arsenal'den ayrılacak mı?


İngiliz basınında Mirror'ın haberine göre, Arsenal yönetimi Emery'nin raporuna olumlu bakarak kadroyu güçlendirmek ve aynı zamanda transfer bütçesine ek gelir sağlamak amacıyla Mesut Özil ve Mkhitaryan'ı sezon sonunda satılık listesine koyacak. Mesut Özil ve Mkhitaryan, Arsenal'in şu anda en yüksek kazanan futbolcuları arasında Mkhitaryan yılda 11 milyon kaznaırken, Mesut Özil ise 21 milyon euro'dan fazla para kazanıyor. Arsenal yönetimi sezon sonunda her iki futbolcuyu da elden çıkarmaya karar verdi. Ara transfer döneminde Mesut Özil'i Inter transfer etmek istemesine rağmen yıldız futbolcu İtalyan kulübünün önerisine sıcak bakmamıştı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"