comScore

Arsenal Arsenal

Kendine kulüp arayan taraftar İngiliz takımlarına mail attı

23 Temmuz 2019, Salı 16:03
Kendine kulüp arayan taraftar İngiliz takımlarına mail attı

Bosnalı bir futbolsever, 92 İngiliz kulübüne mail atarak "Neden sizi desteklemeliyim?" diye sordu.

FutbolArena Dış Haberler - Bosnalı bir taraftar, 92 İngiliz kulübüne mail atarak "Kendime yeni takım arıyorum. Neden sizi desteklemeliyim?" diye sordu. Aldin isimli futbolsever, kulüplere yolladığı mailde desteklemek için bir kulüp aradığını belirterek hangi takımı, neden tutması gerektiğini kulüplere sordu.

Aldin'e 10 kulüp yanıt verdi ve Bosnalı futbolsever destekleyeceği takımı bu şekilde belirledi. İşte kulüplerin verdiği yanıtlar:
Manchester United: "E-postan için teşekkürler. Kulübümüzün tarihi ve başarılarıyla gurur duyuyoruz. Sahada en iyi futbolu oynayan kulüp olmak istiyoruz. Dünya çapında destekçilerimiz var ve bu harika kulübü desteklemeye karar verirseniz çok seviniriz."

Everton: "Everton... Dünyanın en iyi takımı. Bir futbol takımından daha fazlası. Durmadan en iyi olmak için çabalıyoruz. Everton her zaman yeni fikirlerin öncüsü olmuştur. İlk önce formaya numara ekleyen, ilk futbol stadını yapan ve ilk yurt dışı kampına çıkan takımlardan biri olduğumuzu biliyor muydunuz? Daha fazla konuşmak isterseniz bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin."

Chelsea: "Chelsea dünyanın en iyi futbol kulüplerinden biridir. Ancak hangi takımı destekleyeceğiniz size bağlı. Web sitemizden kulübümüzü inceleyebilirsiniz."

Cambridge United: "Mailin için teşekkür ederiz. Cambridge çok özel bir kulüp. Her şeyi sana burada anlatıyorum. Umarım yeni kulüp aramanızda size yardımcı olur."

Southampton: "Premier Lig kulübüne destek olma isteğinizi duymak harika. Hakkımızda bilgi edinmek için belgeselimizi izleyebilirsiniz. Her kulübün zihniyetini öğrenmenizi öneriyoruz. Aramanızda başarılar."

Ipswich Town: "İngiliz futbolunu takip ettiğini bilmek güzel. Ipswich hakkında bilgi için web sitemizi inceleyebilirsin."

Stoke City: "Premier Lig takımı olarak Stoke'u seçmeyi düşündüğünüzü duymak harika. Çok akıllıca bir seçim olacak. En iyi dileklerimizle."

Arsenal: "Web sitemizi ziyaret ederek tarihimize bakın. Umarım hangi kulübü destekleyeceğinize karar verdiğinizde Arsenal'i bütünüyle düşünmüş olursunuz."

Crystal Palace: "Harika taraftarlarımız ve unutulmaz bir atmosferimiz var. Zengin bir tarihe sahibiz. Birkaç yıl önce İskoçya'dan Londra'ya taşındım ve sonra Crystal Palace'ı seçtim. Umarım siz de aynısını yapmaya karar vereceksiniz."

Barnet: "Barnet dost canlısı, aile ortamıyla heyecan verici bir futbol sunan ve her kesimden taraftarı olan bir kulüp. Bize yazdığınız için teşekkür ederiz ve sizden haber almayı umuyoruz."

ALDIN'İN SEÇİMİ EVERTON OLDU

Bosnalı taraftar Aldin aldığı maillerin ardından yaptığı açıklamada, "Hala belli bir kulübü seçtiğimi söyleyemem ama Barnet'in yanıtı beni çok etkiledi. Muhtemelen onlara cevap vereceğim. Ülkemden ve herkesten bahsettiler" dedi.

Aldin'in bu açıklamasının ardından Everton forması giyen Bosnalı futbolcu Besic, bir videoyla mesaj yollayarak Everton'ı desteklemesini istedi ve Aldin yaptığı yeni açıklamada, "Artık yüzde 100 bir Everton taraftarıyım" dedi.

Son dakika Premier Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)