comScore
1 / 8

Flaş! Türk futbolcu Arsenal'e transfer oluyor

FutbolArena - İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, Türk futbolcuyu transfer ediyor.

2 / 8
Premier Lig devlerinden Arsenal, Türk oyuncuyu renklerine bağlıyor.
3 / 8
Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, Arsenal’in altyapılarından yetişen futbolcuyu transfer edeceğini söyledi.
4 / 8
Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, altyapı konusunda Uluslararası Ekonomi Forumu’nda konuştu.
5 / 8
Çağlar Söyüncü’nün Arsenal’a transfer olacağını da duyuran Özkan, "Yarın sabah Freiburg maçına gideceğim. Ardından Chelsea-Liverpool maçına geçeceğim. İkisine de futbolcu satacağım." ifadelerini kullandı.
6 / 8
Seyit Mehmet Özkan, Süper Lig hedefleri ile ilgili çok ilginç açıklamalar yaparken, Arsenal’in Freiburg’tan Çağlar Söyüncü’yü transfer edeceğini de söyledi!
7 / 8
Seyit Mehmet Özkan: "Yıllık bütçemiz 30 milyon TL. Bunun 15 milon TL’si TFF’den ve sponsorluklardan geliyor. 15 milyon TL de ben cebimden koyuyorum. 15 milyon TL, 3 milyon Euro yapar. Bir Süper Lig takımı yılda 3 milyon Euro veremiyor mu altyapıya?" diye sorarken, "2020 yılında Süper Lig’e çıkmayı planlıyoruz. Daha erken çıkarsak da alacağız parayı sonra düşeceğiz." ifadelerini kullandı.
8 / 8
"Futbolumuz çok gergin. Neden bu kadar gerginiz?" diye soran Seyit Mehmet Özkan, "Biz hazır olmadan Süper Lig’e çıkmayacağız, Messi bile Altınordu’da oynamak isterse almayacağım. Bu toprakların 30 milyon genci var. Biz yabancı futbolcu oynatmayacağız." dedi.
asd