comScore

Arsenal Arsenal

Arsenal'e seslendi: 'Mesut Özil'de büyük hata yapıyorsunuz!'

12 Ekim 2019, Cumartesi 18:02
Arsenal'e seslendi: 'Mesut Özil'de büyük hata yapıyorsunuz!'

Arsenal eski futbolcularından Paul Merson, Arsenal'de gözden çıkarılan ve yönetimin göndermeyi düşündüğü Mesut Özil'e sahip çıktı. 

FutbolArena Dış Haberler - Arsenal ile bağlarını koparma yolunda olan Mesut Özil'e, kulübün eski futbolcularından Paul Merson destek oldu. 


Transfer Haberleri: Mesut Özil Arsenal'den ayrılacak mı?


Arsenal eski futbolcusu ve şu anda spor yorumculuğu yapan Paul Merson, İngiliz Daily Star gazetesine yaptığı değerlendirmede Mesut Özil'in, yetenek bakımından Arsenal'in en iyisi olduğunu söyledi. 

"MESUT ÖZİL ARSENAL'İN EN YETENEKLİSİ"
Mesut Özil, Arsenal'in en iyi futbolcularından biri. Yetenek açısından ise bana göre takımın en iyisi. Muhteşem bir futbolcu. Ancak Emery, Mesut Özil'i kesinlikle kadroda düşünmüyor. Bu artık çok açık. 

"YÖNETİM KURTULMAK İSTİYOR"

Arsenal yönetimi yüksek maaşından dolayı Mesut Özil'den kurtulmak istiyor. Arsenal yönetiminin yaptığı bir hata. Bu kadar yetenekli bir oyuncuyu kazanmak yerine, yüksek maaş verdikleri bir futbolcuyu hiç kullanmıyorlar. Eğer Arsenal, Ocak ayında Mesut Özil'i gönderecekse bir Alman kulübü bulmak zorunda kalacak ve maaşının da bir kısmını ödeyecek. Çünkü başka hiçbir bir kulüp bu kadar parayı vermez. 

"YETERİNCE ÇALIŞMIYOR DİYENLERLE ÇOK TARTIŞTIM"
Mesut Özil için "Yeterince çalışmıyor" diyen insanlarla bu konuda çok fazla tartıştım. Onun harika bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. Daha o kadar yaşlı değil. Hala futbola vereceği çok şey var ve ben Mesut Özil'in mutlu olduğu başka bir kulüpte başarılı olacağından eminim. 

Transfer Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"