comScore

Arsenal Arsenal

Arsenal'den Mesut Özil'e yeni teklif

12 Aralık 2017, Salı 14:05
Arsenal'den Mesut Özil'e yeni teklif

Arsenal yönetimi sözleşmesi sona erecek olan yıldız futbolcusu Mesut Özil ile yeni sözleşme imzalamak için kolları sıvamış durumda.

FutbolArena - İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal, kadrosunda tutmak istediği Türk asıllı Almanya Milli Takım futbolcusu Mesut Özil için yeni bir teklif sunmaya hazırlanıyor. Ancak Mesut Özil'in teklifi kabul etmeyeceği iddia edildi.


Arsenal, Mesut Özil'i kadrosunda tutabilecek mi?


Arsenal yönetimi sözleşmesi sona erecek olan yıldız futbolcusu Mesut Özil ile yeni sözleşme imzalamak için kolları sıvamış durumda. Hürriyet Gazetesi'nde yer alan habere göre, Haftalık talep ettiği 300 bin pound isteyen ve bu ücreti ödemeye yanaşmayan Topçular'la henüz yeni kontrat imzalamayan Mesut Özil için Arsenal son bir teklifte bulunmaya hazırlanıyor.

TEKLİF MESUT ÖZİL'İ TATMİN ETMEYECEK İDDİASI
 
Arsene Wenger'in Alexis Sanchez'le birlikte takımda tutmak istediği Mesut'a haftalık 235 bin pound teklif yapılacak. Fakat İngiliz basını bu teklifin yıldız oyuncuyu tatmin etmeyeceğinden emin. Daily Mail, Mirror ve Independent gibi İngiltere'nin önde gelen gazeteleri 29 yaşındaki oyuncunun bu teklifi de geri çevireceğini ve sezon sonunda kendi yoluna gideceğini yazarken İngiliz ekibinin taraftarları sosyal medyada ağırlıklı olarak Mesut için 300 bin pound ödenmemesi ve gitmek istiyorsa yol verilmesi gerektiği yönünde fikir belirtiyor.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)