comScore

Arsenal Arsenal

Arsenal'de Emery'nin yerine Mourinho! Mesut Özil

01 Kasım 2019, Cuma 15:01
Arsenal'de Emery'nin yerine Mourinho! Mesut Özil

Arsenal'de menajer Unai Emery'nin yerine Jose Mourinho'nun gelebileceği iddia edildi.

FutbolArena Dış Haberler - İngiltere Premier Lig'de Arsenal'de mennajer Unai Emery'nin geleceği tartışılıyor. Özellikle Mesut Özil ile yaşadığı anlaşmazlıkla sık sık basına konu olan Emery'nin yerine Jose Mourinho'nun göreve gelebileceği öne sürüldü. Portekizli teknik adamın, Premier Lig'de üst düzey 3. kulüpte de görev almak istediği ve bu nedenle Arsenal'in başına geçme konusunda istekli olduğu belirtildi. 

"MESUT ÖZİL KİLİT OYUNCU OLUR"
Arsenal'in başına geçmesi halinde Jose Mourinho'nun özellikle Mesut Özil'i yeniden ilk 11'in değişilmezi haline getireceği kaydedildi. Portekizli teknik adamın, Real Madrid'de Mesut Özil'i takımında önemli bir rolde oynattığı hatırlatıldı. Mirror'da yer alan haberde Mourinho'nun göreve gelmesi halinde, önceden çalıştırdığı kulüplerin aksine bu kez fazla transfer harcaması yapamayacağı vurgulandı. Mourinho'nun minumum transferle eldeki kadroyu değerlendireceği belirtilirken, muhtemel bir kadro da paylaşıldı. 

Mourinho'nun Arsenal'in başına geçmesi halinde yapacağı birkaç transferle birlikte takımın kadrosunun şu şekilde olabileceği belirtildi. Son dakika Arsenal Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"