comScore

Arsenal menajeri Arteta Korona Virüse yakalandı

13 Mart 2020, Cuma 01:36
Arsenal menajeri Arteta Korona Virüse yakalandı

Arsenal Teknik Direktörü Arteta'nın koronavirüs testlerinin pozitif çıktığı ve kulüp tesislerinin tamamen kapatıldığı açıklandı. Bir başka gelişme ise Juventus'ta yaşandı. Dybala'nın koronavirüse yakalandığı iddia edildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Koronavirüsü futbol dünyasını vurmaya devam ediyor. Arsenal Teknik Direktörü Arteta'nın koronavirüse yakalandığı kulüp tarafından açıklandığı ve oyuncuların karantinaya alındıkları duyuruldu. 


Koronavirüs son dakika haberleri: Arsenal Teknik Direktörü Arteta Koronavirüse yakalandı


Arsenal kulübü tarafından yapılan açıklamada, "Teknik Direktörümüz Arteta'nın koronavirüs testleri pozitif çıktı. Şu anda tüm antrenman tesislerimiz kapatıldı. Arteta ile temas eden insanların durumlarını yakından takip ediyoruz. Karantina uygulaması başladı." ifadelerine yer verildi. 

Arteta ise yaptığı açıklamada, "Gerçekten çok üzücü bir durum. Kendimi kötü hisseder hissetmez test yaptırdım. Sonuç pozitif çıktı. İyileşir iyileşmez işimin başında olacağım." ifadelerini kullandı. 
PREMİER LİG YÖNETİMİNDEN ACİL TOPLANTI KARARI

Hükümetin gerçekleştirdiği toplantının ardından Premier Lig'de bu hafta maçların planlandığı şekilde oynanacağı açıklanırken, Arteta'nın koronavirüse yakalanmasının ardından Premier Lig yönetimi kulüp başkanlarıyla ilgili acil olarak toplantı çağrısında bulundu. 
 


Dybala KoronaVirüse mi yakalandı?


Öte yandan El Nacional'in haberine göre, Juventus'ta Rugani'den sonra Dybala'nın da koronavirüse yakalandığı iddia edildi. Juventus henüz konuyla ilgili resmi açıklama yapmadı. Hatırlanacağı üzere Juventus geçtiğimiz günlerde Rugani'nin koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıklamıştı. 

Dünyadan Futbol Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)