comScore

Arka Sokaklar yeni bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar 525. bölüm İZLE)

04 Ekim 2019, Cuma 23:58
Arka Sokaklar yeni bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar 525. bölüm İZLE)

Kanal D'de Arka Sokaklar 525. bölümü ile yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar 525. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Arka Sokaklar 525. bölümü ekranlara geldi. Kanal D ekranında Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 4 Ekim 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar Kanal D izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde ekip, uyuşturucu şebekesinin pesine düşer. Engin Müdür liderliğinde yoluna devam eden ekibin önünde Savcı Ceyda engeli vardır. Engin bu sorunu çözmeye çalışır.
 

Arka Sokaklar 525. bölümde neler oldu? (Arka Sokaklar yeni bölüm)


Savcı Ceyda, Engin Müdürü gözaltına alıyor! Salih'in ölümü ekibi zor durumda bırakmaya devam ediyor. Savcı Ceyda bu olayda Engin Müdürü suçluyor ve peşini bırakmıyor. Ekip ile Engin Müdürün iş ilişkisini bozabilmek ve suç örgütü olduğunu düşündüğü RIza Babanın ekibinden ayırabilmek için harekete geçiyor. Tutuklu birisini öldürmek suçundan Engin Müdürü ekibin önünde gözaltına alıyor. Ekip şaşkın bir halde olan biteni izlemekle kalıyor. Er geç gerçeklerin ortaya çıkacağını bildikleri için Engin Müdür ekibin gözaltı kararına karışmaması için elinden geleni yapıyor.

ARKA SOKAKLAR 525. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları


Yapımcı: Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNE 2 YENİ OYUNCU

İki yeni karakterin konuk oyuncu olarak kadroya dahil olduğu dizide Ayçe Abana, Jennifer'ın (Casandra Loveless) teyzesi Rebecca'ya hayat verirken; Mesut Özkeçeci ise, esrarengiz, ünlü ve zengin iş insanı Nadir Alaca olarak izleyici karşısına çıktı. Arka Sokaklar'ın yeni oyuncuları dizinin bu cuma günü ekrana gelen yeni bölümünde izleyici ile buluştu.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)