comScore

Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı izle)

14 Eylül 2019, Cumartesi 00:06
Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? (Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı izle)

Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 523. bölüm fragmanı ekranlara geldi.

Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar fragman izle. Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin 522. bölümü bu akşam yayınlandı. Arka Sokaklar 522. bölüm tamamlandıktan sonra gözler Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanına çevrildi. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı, Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı haberimizde.


Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle (Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı izle)


Arka Sokaklar heyecanı devam ediyor. Uzun yıllardır Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisinin 523. bölümü fragmanı dizinin son bölümünün tamamlanmasından sonra gösterime girdi. Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı izle. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle seçenekleri haberimizde.


Arka Sokaklar 523. bölüm fragmanı izle!


SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arka Sokaklar 13 Eylül Cuma yayınlanan yeni bölümde Metin beklenmedik bir karar alır. Bu karar Çoban ailesinde büyük bir şaşkınlığa yol açar. Metin, Asiye'yle birlikte bundan sonra Almanya'da yaşamaya karar verdiklerini söyler. Asiye'ye Almanya'daki çok önemli bir hastaneden teklif gelir. Metin'in de orada işi hazırdır. Bu durumda gitmek daha mantıklı gelir. İkili bunun kararını alır ve ailelerine açıklar. Metin'in bu kararı herkesi üzer. Ancak yapacak bir şey yoktur.
 

Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu
 

Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu


FutbolArena Haber Turu (20Şubat 2020)