comScore

Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle 8 Mart (Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE)

09 Mart 2019, Cumartesi 00:11
Arka Sokaklar son bölüm tek parça full izle 8 Mart (Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE)

Kanal D'de Arka Sokaklar 508. bölümü ile ekranlara geldi. Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm ve Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı sorgularını yapan kullanıcılar için merak edilen detaylar haberimizde.

Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar 508. bölümü ile yayınlandı. Arka Sokaklar son bölümde neler yaşandı? Arka Sokaklar yeni bölüm izlemek isteyenler ve Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanını merak edenler dizi rehberimize göz atabilirsiniz. Arka Sokaklar dizisinin 508. Bölümünde Mesut komiser, Derman'ı öldürmesine engel olan Hüsnü komiser ile yumruk yumruğa kavga etti.
 

Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? Arka Sokaklar 508. bölüm izle


Mesut, Hüsnülerin araya girmesi sonucu Derman'ı öldüremez. Herkese öfkelenen Mesut alkollü bir şekilde emniyete gelir. Derman'ın yanına girmeye çalışan Mesut emniyetten zor kullanılarak çıkarılır. Garajda Hüsnü zorla kendi arabasına bindirir onu. Boş bir arazide yumruk yumruğa kavga ederler. Bu kavga büyük dostluğun sonunu mu getirecektir?

Celil, Asu'yu Antalya'ya uyuşturucu ticareti için göndermek ister. Küçük kızı Melisa'yı da rehine alır. Asu çaresizce arkadaşı Nimet'ten yardım ister. Nimet de polislerimize söyler. Küçük kızı kurtarmak için ekibimiz olaya el atar. Operasyon için Asu, Nimet ve Hakan, Antalya'ya giderler. Celil adamları ikna etmek için uğraşır ve Hakan'la Nimet aynı odada uyumak zorunda kalır. Aylin'in bu olaya tepkisi beklenmedik şekilde olacaktır.
Arka Sokaklar 508. bölüm izle (Arka Sokaklar 508. bölüm tek part full izle)
 

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları


Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Özlem Çınar (Aylin), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), İpek Yaylacıoğlu Usta (Pınar), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Merve Oflaz (Bahar), Can Başak (Arif Müdür), Boğaç Aksoy (Volkan), Başak Atıcı (Hande),  Kerimhan Duman (Tunç), Manolya Aşık (Şule), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Furkan Göksel (Metin), Tunç Oğuz (Arda), Beste Seyhan Şamcı (Eda), Melisa Şalgam (Asiye), Efe Günay (Haydarberk), Kaan Uslu (Efe), Ada Baykan (Zeyno bebek)
 

Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı çıktı mı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı


Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak yeni bölümden kısa bir süre sonra Kanal D ekranlarında ve dizinin Youtube kanalında gösterileceği tahmin ediliyor. Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanını izlemek isteyenler internet ortamında Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 509. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapmaya başladı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölüm fragmanının önümüzdeki 3-4 gün içinde yayınlanması bekleniyor. Arka Sokaklar dizisi 509. bölüm fragmanı dizinin fanatikleri tarafından merakla bekleniyor.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"