comScore

Arka Sokaklar son bölüm İZLE (9 Kasım 2018 Cuma) - Arka Sokaklar 494. bölüm İZLE

10 Kasım 2018, Cumartesi 00:11
Arka Sokaklar son bölüm İZLE (9 Kasım 2018 Cuma) - Arka Sokaklar 494. bölüm İZLE

Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölümü izlemek isteyenler için Arka Sokaklar 494. bölümüne dair bölüm özeti ve Arka Sokaklar 494. bölüm full tek parça izlemek için gereken bağlantıya haberimizden ulaşabilirsiniz

Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölümünü izlemek isteyenler için Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölüm özetini haberimizde derledik. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölümünü full tek parça izlemek için gereken bilgileri haberimizde bulacaksınız. Ancak Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölümünü izlemeden önce Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölm özetine hep birlikte bakalım ve Arka Sokaklar son bölümünde neler yaşandığını öğrenenelim. 
 

Arka Sokaklar 494. bölüm özeti


9 Kasım 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 494. yeni bölümünde Rıza Baba hapishanededir. Engin ziyaret sırasına Rıza'yı atılan iftiralardan kurtaracağına söz verir.

Tarık zehirli bir maddeyle ağzından köpükler çıkarak ölmüştür. Aylin, görüntüleri izlemiştir ve Nimet'in hemşire kılığında Adli Tıp'a geldiğini tespit etmiştir. Nimet'in kim olduğunu, bir an önce bulmaları gerekmektedir. Aylin aldığı adresleri tek tek kontrol edip Nimet'e ulaşmaya çalışır. Depoya gelmiştir; ancak ayağı kayar ve Aylin takılıp düşer. Telefonunu da düşürmüştür. Hakan durumu öğrendiğinde deliye döner. Karısını kurtarmak için, panik halde harekete geçer.
Kazım isimli adam kızını kaybetmiştir ve polislerden yardım ister. Sözü dinlenmeyince bir kişiyi rehin alır. Kızın kredi kartıyla yapılan alışveriş üzerinden adres bulunur. Kızlar, Tarkan isimli biri tarafından fuhuş batağına düşürülmüştür. Ekip rehineyi kurtarmak için fuhuş çetesinin peşine düşer.Yapımcı    : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
Senaryo    : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Arka Sokaklar son bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 494. bölümünü izlemek için Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full tek parça izle, Arka Sokaklar son bölüm Kanal D izle gibi aramalar yapmaya başladı. Tek bağlantıyla dizinin son bölümünü aşağıdaki uzantıdan izlemeniz mümkün. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.