comScore

Arka Sokaklar son bölüm İZLE (16 Kasım 2018 Cuma) - Arka Sokaklar 495. bölüm İZLE

16 Kasım 2018, Cuma 23:31
Arka Sokaklar son bölüm İZLE (16 Kasım 2018 Cuma) - Arka Sokaklar 495. bölüm İZLE

Arka Sokaklar son bölüm, Arka Sokaklar 495. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 495. bölümü izlemek isteyenler için Arka Sokaklar 495. bölüm özeti ve Arka Sokaklar 495. bölüm full tek parça izlemek için gereken bağlantıya haberimizden ulaşabilirsiniz

Arka Sokaklar 16 Kasım Cuma, Arka Sokaklar son bölümü 495. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar son bölümü olan Arka Sokaklar 495. bölümü izlemek isteyenler için Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 495. bölüm özetini haberimizde derledik. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 495. bölümünü full tek parça izlemek için gereken linki haberimizde bulacaksınız. Ancak Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 495. bölümünü izlemeden önce Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 495. bölüm özetine hep birlikte bakalım ve Arka Sokaklar son bölümünde neler yaşandı gelin birlikte görelim. 
 

Arka Sokaklar 495. bölüm özeti


16 Kasım 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 495. yeni bölümünde Nimet kullandığı maddelerin etkisiyle kendinden geçmiştir. Ekip, Nimet'e tuzak kurar. Hakan, gizli görev sebebiyle, barda, Nimet'in beline sarılır ve onunla flört eder. Birlikte bardan eve geçerler. Ekip, diğer taraftan dinleme yapmaktadır. Hakan ve Nimet'in görev icabı da olsa yakınlaşmasından dolayı Aylin'in içi içini yer. Eve geçtiklerinde İlyas evde beklemektedir. Hakan'ın hayatı ciddi bir şekilde tehlike altındadır.

Altan Ruslarla işbirliği halindedir. Ivana isimli, Rus kökenli kadın Türkiye'ye iş birliği için gelmiştir. Ekibimiz istihbarattan bilgi almıştır. Engin gizli görev olarak Ivana'yla yakınlık kuracaktır. Ivana kendisine bir ortak bulduğunu Altan'a söyler. Altan mecburen kabul etmek zorunda kalır. Engin'le Ivana takas yerine birlikte giderler. Herkesin birbirinden gizlediği sırlar su yüzüne çıkmak üzeredir.


Yapımcı    : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
Senaryo    : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Arka Sokaklar son bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 495. bölümünü izlemek için Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full tek parça izle, Arka Sokaklar son bölüm Kanal D izle gibi aramalar yapmaya başladı. Tek bağlantıyla dizinin son bölümünü aşağıdaki uzantıdan izlemeniz mümkün. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Aktüel haberleri FutbolArena Aktüel Haberler sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Nisan 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.