comScore

Arka Sokaklar son bölüm full tek parça İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - Arka Sokaklar 483. bölüm 1 Haziran İZLE

02 Haziran 2018, Cumartesi 00:25
Arka Sokaklar son bölüm full tek parça İZLE (1 Haziran 2018 Cuma) - Arka Sokaklar 483. bölüm 1 Haziran İZLE

Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar  483. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar  son bölüm olan Arka Sokaklar  483. bölümü izlemek isteyenler için Arka Sokaklar 483. bölümüne dair bölüm özeti ve Arka Sokaklar  483. bölüm full tek parça izlemek için gereken bağlantıya haberimizden ulaşabilirsiniz. 

Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölümünü izlemek isteyenler için Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölüm özetini haberimizde derledik. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölümünü full tek parça izlemek için gereken bilgileri haberimizde bulacaksınız. Ancak Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölümünü izlemeden önce Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölm özetine hep birlikte bakalım ve Arka Sokaklar son bölümünde neler yşaandığını öğrenenelim. 
 

Arka Sokaklar 483. bölüm özeti1 Haziran 2018 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar'ın 483. yeni bölümünde ekip, silah kaçakçısı bir şebekenin uzantılarının peşine düşüyor! Jandarma, Antakya sınırından geçmeye çalışan bir tırı durdurur. Tırın içi silah doludur. Silah kaçakçılığı yapan şebekenin İstanbul'da olduğu bilgisi ekibimize ulaşır. Rıza Baba dosyayı ekip arkadaşları ile incelemeye başlar. Gelen istihbarat bilgileri silah kaçakçısının nüfuslu bir kişiyi göstermektedir. Ona ulaşmakta zorluk çeken ekip yılmadan davayı çözmeye ve şebekeyi bitirmeye çalışır. Bu sırada Ali, şebeke hakkında bilgi alabilecek bir adamı bulur. Onunla konuştuğu sırada karşı apartmandan keskin bir nişancı bu adamı vurur. Şebeke kendisine ulaşılabilecek tüm kapıları kapatmakta ustalık gösterir. Hünsü'yü kanser belası yorgun düşürmüştür. Ailesinin durumu öğrenmesi mutsuzluğunu ortaya çıkarır. Çoban Ailesinin, babalarını bu savaşta yalnız bırakmayacaklarını tavırları gösterir. Hüsnü'nün, hayata sarılmaktan başka bir çaresi kalmaz. Doktorla görüşen Hüsnü, ameliyatın öne çekilmesinin gerekliliğini öğrenir.


ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI
Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Berk OktayZiynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Itır ESEN
Can Nergis

Yapımcı    : Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı : Ahmet Yurdakul
Senaryo    : Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Arka Sokaklar son bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 483. bölümünü izlemek için Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full tek parça izle, Arka Sokaklar son bölüm Kanal D izle gibi aramalar yapmaya başladı. Tek bağlantıyla dizinin son bölümünü aşağıdaki uzantıdan izlemeniz mümkün. 

SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)