comScore

Arka Sokaklar sezon finali izle - Arka Sokaklar 14 Haziran sezon finali full tek parça İZLE (Arka Sokaklar Mesut'un vurulduğu sahne İZLE)

15 Haziran 2019, Cumartesi 00:02
Arka Sokaklar sezon finali izle - Arka Sokaklar 14 Haziran sezon finali full tek parça İZLE (Arka Sokaklar Mesut'un vurulduğu sahne İZLE)

Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar sezon finali yayınlandı. Arka Sokaklar dizisinin 14 Haziran 2019 Cuma günü yayınlanan sezon finalini izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar sezon finali yayınlandı. Arka Sokaklar sezon finalinde herkesi şoke eden bir sahne yaşandı ve Mesut komiser vuruldu. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar sezon finalini kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm Arka Sokaklar sezon finali özetiyle birlikte Arka Sokaklar sezon finalini full izlemek için detaylar haberimizde. 
 

Arka Sokaklar sezon finali özeti (Arka Sokaklar Mesut'un vurulduğu sahne)


Mahalleye uyuşturucu çetesi musallat olmuştur. Aileler ve mahalleli durumu protesto eder. Engin mahalleyi uyuşturucudan temizleyeceğine söz verir. Narkotik ve Asayiş ekipleri bu olayda omuz omuza çalışırlar. Ekip uyuşturucu baronu Nejat'ın peşine düşer. Nejat ile girilen operasyon fazlasıyla zordur. Nejat, Volkan'ı vurur. Volkan'ın hayati durumu tehlikededir. Nejat'ın yakalanmasına yardım eden adamı Salih aslında en büyük felakettir. Salih'in hedefinde de Selin ve Mesut vardır.Tekin Amerika'da eğitim almak için biriktirdiği reklamlardan kazandığı parayı, internette dolandırıcılara kaptırır. Hüsnü bankadan kredi çekip Tekin'e verir. Oğlunu desteklemeye, moral vermeye çalışır. Ancak gene Tekin yapacağını yapar eve Jeniffer isimli yabancı bir kızla gelir. Müfettiş Güzin, kan bağı olduğu için Cihan bebeği Aylin'den alır ve dayılarına teslime der. Üst üste darbe yaşayan Aylin için bu olay son damla olur. Hakan'la araları günden güne bozulmaktadır. Hakan bir gün eve geldiğinde Aylin'i evde bulamaz. Ardında bir mektup vardır sadece.

Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu
 

Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Can Nergis

Arka Sokaklar dizisi (Mesut) Şevket Çoruh kimdir?


Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul'da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur. Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe'de büyümüştür. Aslen Artvin'lidir. 

Arka Sokaklar 14 Haziran 2019 Cuma sezon finali Kanal D İZLE


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar sezon finalini kaçıranlar internet ortamında Arka Sokaklar sezon finali izle, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar sezon finali full izle, Arka Sokaklar sezon finali Mesut'un vurulduğu sahne izle şeklinde arama yapmaya başladı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar sezon finalini izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (12 Kasım 2019)