comScore

Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

07 Şubat 2020, Cuma 23:43
Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Arka Sokaklar 541. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Kanal D dizisi Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Kanal D'de Arka Sokaklar dizisi 6 Şubat 2020 Cuma günü 541. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar dizisi son bölümünden sonra Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Rıza Baba, yakalayamadıkları Nevres yüzünden savcı tarafından baskıya maruz kalıyor ve görevinden istifa etmeyi düşünüyor. Adnan isimli iş adamı kayıptır. Karısı Arzu'dan bilgi alınır. Kadın Dursun isimli bir çalışanın tazminatsız işten kovulması üzerine sorun çıkardığını ve ondan şüphelendiklerini söyler. Dursun suçlamaları reddeder. Peki Adnan'ın başına ne gelmiştir? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Arka Sokaklar son bölüm özeti


Nevres karısı ve kızının katilinin Tarık olduğunu öğrenmiştir. İntikam almaya yeminlidir. Nevres, İstanbul'un işlek meydanlarından birinde büyük bir patlama düzenler. Adamı Yahya, canlı bombayı patlamayı gerçekleştirir ve kaçar. Saldırıda yaralılar vardır. Patlamanın olduğu yerde tesadüfen Arda'da vardır. Ekip Arda'nın nerede olduğunu bilmez, bir süre de ulaşılamayınca meraklanırlar. Arda'yı aramaya başlarlar. Savcı Fahri, Nevres'in yakalanmaması sebebiyle Rıza Baba'ya büyük baskı yapar. Rıza bu başarısızlığı kendisine yediremez. İstifa etmek ister, Rıza Baba istifa edecek midir?

Mehmet, oğlu Kerem'e köpek sahiplenip, hediye etmiştir. Köpek kaçar ve Kerem köpeğini bulmak için internette videolarını gördüğü Beykoz'daki barınaklara gidip aramak ister. Mehmet'le birlikte yola koyulurlar. Mehmet, Selin'e haber verir. Selin aramaya gittikleri bölgenin fazlasıyla tehlikeli olduğunu ve tek başlarına gitmemeleri gerektiği konusunda uyarmaya çalışırken hat kesilir. Mesut ve Selin yola koyulur. Kerem, Mehmet'in yanından kaçıp ormanda kaybolur. 

Tarık otelde Aslan'la kalmaya başlar. Tarık, Zeliha'nın TV'deki haberini görür. Tarık, sevgilisini fazlasıyla özlemiştir. Nadya otelde çalışan Alman bir hizmetliden istihbarat alır. Tarık durumu anlar ve kaçar. Aslan yakalanır. Tarık tam otelden kaçarken Zeliha'yı görür ve fren yapar. Zeliha şimdi ne yapacaktır?  

ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULARI

Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
 

Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı Kanal D


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 541. bölümün yayınlanmasının ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 542. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!