comScore

Arka Sokaklar 541. bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar yeni bölüm 6 Şubat Cuma)

07 Şubat 2020, Cuma 23:37
Arka Sokaklar 541. bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar yeni bölüm 6 Şubat Cuma)

Kanal D'de Arka Sokaklar dizisi 6 Şubat 2020 Cuma akşamı 541. bölümü ile yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar 541. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Kanal D'nin yıllardır süren dizisi Arka Sokaklar 541. bölümü ekranlara geldi. Kanal D ekranında Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 6 Şubat 2020 Cuma akşamı yayınlandı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Nevres ve Kurye, ekibin başına iş açmaya devam etmektedir. Nevres, eşi ve çocuğunu kaybettikten sonra eski terörist günlerine döner. Bombalı eylem hazırlığıyla İstanbul'a ders verme çabasına girer. Ekibimiz, bu eylemi öğrendikten sonra canlı bombayı etkisiz hale getirir. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar Kanal D izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Arka Sokaklar 541. bölümde neler oldu? (Arka Sokaklar yeni bölüm)


Nevres'in uyuyan terör hücrelerini harekete geçirdiğini öğrenen ekibimiz başka bir eylem olmaması için Nevres'in saklandığı villayı kuşatma altına alır. Şiddetli bir çatışmanın ardından villaya girmeyi başaran ekip üyelerinden bir tanesi Nevres'in kurduğu tuzağa doğru gider.

Ekip, Nevres ve Kurye'nin yerlerini tespit etmiştir. Hemen operasyon yapılır. Gittikleri adreste Nevres'in adamları ile büyük bir çatışma yaşarlar; fakat, Nevres orada değildir. Bu sırada Nevres, ekibi görüntülü arar. İstanbul'un kalabalık bir yerinde Nevres'in canlı bomba olan adamı bulunmaktadır. Ekipten Arda da oradadır. Nevres, öcünü alacağını düşündüğü eylemin fitilini ateşler. Adam kendisini patlatır. Alanda ölü ve yaralılar vardır ve Arda'dan da haber alınamaz. Ekip, perişan halde Arda'ya ulaşmaya çalışır.


Savcılık makamı bu bombalı eylem yüzünden öfkelidir. Savcı, zaman isteyip Nevres'i yakalayacaklarını söyleyen Rıza Babadan hesabını sorar. Rıza Baba, savcıya hak verir. Artık mesleği bırakma zamanının geldiğini düşünür.

Bu sırada Zeliş, Kurye'nin saklandığı yeri öğrenir ve oraya gider. Kurye arabasıyla gelir. Zeliş yanında getirdiği silahı çıkartarak Kurye'yi hedef alır.

Arda, bombalı eylemden sağ kurtulmayı başarabildi mi? Rıza Baba istifa edecek mi? Ekip, Nevres'i yakalamayı başarabilecek mi? Zeliş, Kurye'yi öldürecek mi?

ARKA SOKAKLAR 541. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
 

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları


Yapımcı: Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)