comScore

Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

22 Kasım 2019, Cuma 23:37
Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

Arka Sokaklar dizisinin son bölümü olan Arka Sokaklar 532. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

Kanal D'de Arka Sokaklar dizisi 22 Kasım 2019 Cuma günü 532. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar dizisi son bölümünden sonra Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Selin, Mesut ve Cemal terör örgütünce alıkonulan çocukları Berzan'ın elinden kurtarmak için Serboran Kırsalına gelirler. Aldıkları istihbaratlar sayesinde Berzan'ın çocukları tuttukları kampı bulurlar. İstanbul'dan yanlarında getirdikleri terör örgütü mensubu kadın operasyon sırasında Selin'e bıçakla saldırarak onu yaralamayı başarır. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Arka Sokaklar son bölüm özeti


Bıçaklanan Selin yaşayacak mı? Mesutlar çocukları terör örgütünün elinden kurtarabilecekler mi? Selin'in kardeşinin bebeğinin ölümüne neden olan Berzan yakalanacak mı?

Bu sırada İstanbul'daki ekibimiz Nadir'in silah kaçakçılığı yaptığı tırlara operasyon düzenlerler. Operasyon sonrası Ezgi, manevi amcası Nadir'in gerçek yüzünü görür. Bu yüzden ekip arkadaşlarına karşı utanç içindedir; fakat, Nadir'den de hesap sormasını bilir. Ekip, Nadir'i içeri atacak delillere ulaşabildi mi? Ezgi ve Nadir arasında neler yaşanacak?


Kurye lakaplı kiralık katil Tarik, Zeliş ile olan birlikteliğine devam eder. Zeliş, onun karanlık tarafından haberdar değildir. Buluştukları bir sırada Hüsnü onları görür. Kurye, Zeliş'in boynuna gerdanlık takar ve onu öper. Hüsnü gördükleri karşısında çok şaşırır. Kızı ile yaptığı konuşma tatsız geçer. Zeliş ve Kurye arasında neler yaşanacak? Hüsnü, kızı Zeliş ile yaptığı sert konuşmadan sonra nasıl bir karar alacak? Ekip, Kurye'nin gerçek kimliğini öğrenebilecek mi?

ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULARI

Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
 

Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı Kanal D


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 532. bölümün yayınlanmasının ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 533. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>    

 

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!