comScore

Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

18 Ekim 2019, Cuma 23:42
Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

Arka Sokaklar dizisinin son bölümü olan Arka Sokaklar 527. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

KANAL D'de Arka Sokaklar dizisi 11 Ekim 2019 Cuma günü 527. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar dizisi son bölümünden sonra Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Adem'in anne ve babası perişan haldedir. Tunç'a da dikiş atılır. Tinerci çocuklar olanı biteni Rafet'e anlatınca Rafet, İsmail'i umursamayıp kaçmaya başlar. Tinerci çocuklardan biri Ezgi'yi rehin alır. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Arka Sokaklar son bölüm özeti


Tekin'in yeni dizi seti evlerine yakın bir mesafededir. Ailecek seti ziyaret ederler. Tekin'e öpüşme sahnesi yazılmıştır. Jennifer, Tekin'in öpüşme sahnesi olduğunu öğrenince şaşkınlığa uğrar.

Mesut ve Selin, Şükran'ın düğününe gitmeye hazırlanırken Rıza Baba, Mesut'a bir görev verir. Mesut, Sait'in cenazesine Bolu'ya gidecektir. Seray, Mesut'un yanına gelir ve alkollüdür. Beklenmedik bir an Mesut'u dudaklarından öpmeye başlar. Mazlum yaşananlara tanık olmuştur.
Fethi ve Efsun barda eğlenen iki gençtir. Polis bara baskın düzenler. Fethi polisleri görünce kaçmaya başlar. Efsun üzerinde uyuşturucuyla yakalanır. Efsun'un anne babası emniyete gelir ve çok üzülmüşlerdir. Fethi ve yancıları Nadir'in karşısındadır. Nadir, Fethi'nin başının polisle derde girdiğini öğrenince öfkeden deliye döner.

Vladimir Karaev, Rus mafyasının önde gelen isimlerindendir. Nadir'in ofisine gelir. Serpil de holdinge gelmektedir. Nadir ve Rus mafyası arasında sıkıntı büyür.ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULARI

Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
 

Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı Kanal D


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 527. bölümün yayınlanmasının ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 528. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>   

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)