comScore

Arka Sokaklar 527. bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar yeni bölüm İZLE)

18 Ekim 2019, Cuma 23:40
Arka Sokaklar 527. bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar yeni bölüm İZLE)

Kanal D'de Arka Sokaklar dizisi 18 Ekim 2019 Cuma akşamı 527. bölümü ile yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar 527. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Kanal D'nin yıllardır süren dizisi Arka Sokaklar 527. bölümü ekranlara geldi. Kanal D ekranında Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 18 Ekim 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Tunç ve arkadaşına saldıran tinerci gencin akıbeti ne olacak? Mesut onu öldürecek mi? Ekip, şebekeye ulaşabilecek mi? Bahar, bu saldırıdan yara almadan kurtulabilecek mi? Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar Kanal D izle gibi araştırmalar yapmaya başladı.
 

Arka Sokaklar 527. bölümde neler oldu? (Arka Sokaklar yeni bölüm)


Tunç ve arkadaşına saldıran tinerci genç saklandığı yerde ekibimiz tarafından yakalanıyor. Ondan alınan istihbarat ile torbacıların başındaki kişiye de ulaşılıyor. Büyük çetenin küçük bir taşı olduğu görülen adam sorguya alınıyor. Ondan alınacak bilgiler ışığında uluslararası suç şebekesini ortaya çıkarmaya çalışan ekip büyük bir sıkıntıyla karşı karşıya kalıyor. Şebekenin avukatlığını yapan kadın takibe alınıyor. Onu takip eden kişi ise, Bahar... Şebekenin adamları avukatın takip edildiğini fark ediyorlar ve Bahar'a pusu kuruyorlar. Adamlar Bahar'ın arabasını yaylım ateşine tutuyorlar.

ARKA SOKAKLAR 527. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

 

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları


Yapımcı: Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

TUNÇ ÖLDÜ MÜ?

Tunç ve çocukluk arkadaşı eve gitmek için otobüs durağındadırlar. Bu sırada yanlarına sokakta yaşayan çocuklar gelir. Başlarındaki genç tiner çekiyordur. Tunçlara yaklaşan genç diğer çocuklara neden para vermediklerini sorgular. Tunç'un arkadaşı para vermek yerine onlara yemek ısmarlamayı teklif eder. Tinerci gencin tek istediği para olduğu için cebinden bıçağını çıkartır. Aralarında bir boğuşma yaşanır. Bu olay ekibimize anında düşer. Ali'ye gelen telefonda Tunç'a bir şey olmuştur. Olay yerine gelen Mesut ise, gördüğü manzara karşısında büyük şok yaşar.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da. 

 

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)