comScore

Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

12 Ekim 2019, Cumartesi 00:00
Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

Arka Sokaklar dizisinin son bölümü olan Arka Sokaklar 526. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

KANAL D'de Arka Sokaklar dizisi 11 Ekim 2019 Cuma günü 526. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 527. bölümde neler oldu? Sait avukatı Serpil'le görüşür. Serpil baro avukatı gibi gelir; ancak, arkasında beklenmedik adamlar vardır. Savcı Ceyda'nın Mudanya'ya tayini çıkar. Birileri Ceyda'nın bu işin peşine düşmesini istememektedir. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Arka Sokaklar son bölüm özeti


Jennifer'ın teyzesi Rebecca, Jennifer ve Tekin'in evlenmesi için kolları sıvar. Hüsnü'yü de bu işe dahil eder. Rebecca nişanı ve düğünü lüks bir otelde yapmak ister. Hüsnü karşı çıkar. Nişan kıyafetleri alınmıştır; ama, Rebecca otel masraflarını ödemeden ortadan kaybolur. Bütün borçlar Hüsnü Çoban'a mı kalacaktır?

Müzeyyen, oğlu Adem'le ilgilenir. Kızı Melek de yanlarında mutlu bir aile tablosu sergilerler. Adem, Tunç'un arkadaşıdır. Hüsam, Servet ve Caner ortalıkta millete saldıran tinercilerdir. Rafet'e çalışmaktadırlar. İsmail de, Rafet'e çalışmaktadır. İsmail ve Hüsam, Tunç ve Adem'in yolunu keser. İsmail bıçağı sallar ve acı bir ses duyulur. Acaba Tunç vurulmuş mudur?


ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULARI

Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
 

Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı Kanal D


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 526. bölümün yayınlanmasının ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 527. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>  

 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)