comScore

Arka Sokaklar 526. bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar yeni bölüm İZLE)

11 Ekim 2019, Cuma 23:58
Arka Sokaklar 526. bölüm full tek parça izle Kanal D (Arka Sokaklar yeni bölüm İZLE)

Kanal D'de Arka Sokaklar dizisi 11 Ekim 2019 Cuma akşamı 526. bölümü ile yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar 526. bölüm full izle gibi sorguların yanıtı bu haberde.

Kanal D'nin yıllardır süren dizisi Arka Sokaklar 526. bölümü ekranlara geldi. Kanal D ekranında Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümü 11 Ekim 2019 Cuma akşamı yayınlandı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler internet ortamında Arka Sokaklar yeni bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar Kanal D izle gibi araştırmalar yapmaya başladı. Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümünde Engin Müdür üzerindeki iftirayı temizleyebilecek mi? Vurulan Savcı Ceyda yaşayacak mı? Açığa alınan Engin Müdür görevine iade edilecek mi?
 

Arka Sokaklar 526. bölümde neler oldu? (Arka Sokaklar yeni bölüm)


Savcı Ceyda, Engin Müdür ile ilgili bir belgeyi Rıza Babaya iletir. Belgede Engin Müdürün Almanya'daki hesabına yüklü meblağda para yatırıldığı görülmektedir. Rıza Baba, güvendiği Engin Müdürün üzerine iftira atıldığını bilir ve ekibi ile bu iftirayı temizlemek için Sait'in içinde bulunduğu suç şebekesine operasyonlar düzenlerler. Engin Müdür ise, hem iftiranın, hem de Narkotik Şube Müdürlüğünden açığa alınmanın şokunu yaşamaktadır.

Bu sırada ekip, şebekenin izini bulur. Savcı Ceyda da ekip ile birlikte operasyona katılır. Şebeke, ekibin operasyonundan haberdardır ve hazırlıklıdır. Uzun namlulu tüfeklerle ekibe ateş açmaya başlarlar. Savcı Ceyda bir keskin nişancı tarafından vurulur. Ekip ise, zor durumdadır. Rıza Baba tüm polis telsizlerine anons geçerek ekibine destek toplar.
ARKA SOKAKLAR 526. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

Arka Sokaklar dizisi oyuncuları


Yapımcı: Erler Film / Türker İnanoğlu
Yönetmen: Orhan Oğuz
Genel Koordinatör: Yılmaz Ekmekçi
Senaryo Danışmanı: Ahmet Yurdakul
Senaryo: Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul

Oyuncular: Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNE SAVCI CEYDA - ENGİN MÜDÜR GERGİNLİĞİ

Savcı Ceyda, Engin'in Vasıf'la işbirliği yaptığına dair ses kaydı bulmuştur. Engin'in yurtdışında hesabına para geçtiğine dair iddiada bulunur. Ceyda her an bir açık bulma peşindedir. Engin'in başı büyük bir derde mi girmektedir? Arka Sokaklar yeni bölümüyle 18 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlanacak. Polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Son dakika Aktüel Haberler FutbolArena'da.

 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"