comScore

Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

05 Ekim 2019, Cumartesi 00:16
Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı izle - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

Arka Sokaklar dizisinin son bölümü olan Arka Sokaklar 525. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde.

KANAL D'de Arka Sokaklar dizisi 4 Ekim 2019 Cuma günü 525. bölümüyle ekranlara geldi. Peki Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 525. bölümde neler oldu? Er geç gerçeklerin ortaya çıkacağını bildikleri için Engin Müdür ekibin gözaltı kararına karışmaması için elinden geleni yapıyor. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanını izlemek için tüm detaylar haberimizde. 
 

Arka Sokaklar son bölüm özeti


Engin Müdür ve Mesut için ölüm kararı alınıyor. Salih'in ölümüyle uyuşturucu şebekesine darbe vuran ikili örgütün hedefine giriyor. Salih'i hastanede öldürmeyi başaran şebekenin adamı Engin Müdür ve Mesut Komiserin peşine düşüyor.

Hüsnü, Jennifer'in teyzesinin Türkiye'ye gelmesinden dolayı şaşkındır. Boğulacak derecede duyduğu büyük haber ise, onu ve Çoban Ailesine şok yaşatır. Tekin ve Jennifer evlilik kararı almışlardır.


ARKA SOKAKLAR DİZİSİ OYUNCULARI

Zafer Ergin (Rıza Baba), Şevket Çoruh (Mesut), Özgür Ozan (Hüsnü), İlker İnanoğlu (Engin), Oya Okar (Selin), Alp Korkmaz (Ali), Ozan Çobanoğlu (Hakan), Merve Oflaz (Bahar), Nazlı Tosunoğlu (Nazike), Yiğitcan Ergin (Cemal), Ela Yörüklü (Ezgi), Hülya Kalebayır Çelik (Ayla), Tunç Oğuz (Arda), Yüsra Geyik (Zeliha), Onur Bay (Tekin), Kerimhan Duman (Tunç), Ecem öz (Şule), Elvan Dişli (Pınar), Efe Günay (Haydarberk), Ada Baykan (Zeyno Bebek), Garip Kont

ARKA SOKAKLAR DİZİSİNİN KONUSU

Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba;  ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.
 

Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı Kanal D


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 525. bölümün yayınlanmasının ardından Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Hercai yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanını nasıl izlerim? şeklinde arama yapanlar için Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 526. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>


 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)