comScore

Arka Sokaklar 522. bölüm full izle (Kanal D Arka Sokaklar izle)

14 Eylül 2019, Cumartesi 00:06
Arka Sokaklar 522. bölüm full izle (Kanal D Arka Sokaklar izle)

Arka Sokaklar 522. bölüm izle. Arka Sokaklar yeni bölüm izle. Arka Sokaklar son bölüm izle. Arka Sokaklar Kanal D yeni bölüm full izle seçenekleri haberimizde.

Kanal D ekranlarında uzun yıllardır başarılı bir şekilde devam eden Arka Sokaklar dizisinin 522. bölümü yayınlandı. Arka Sokaklar dizisinin 522. bölümü tekrarını izlemek isteyen, Arka Sokaklar 522. bölümü kaçıranlar haberimize göz atabilirler.


Kanal D İzle: Arka Sokaklar 522. bölüm izle


Arka Sokaklar 13 Eylül Cuma yayınlanan yeni bölümde Metin beklenmedik bir karar alır. Bu karar Çoban ailesinde büyük bir şaşkınlığa yol açar. Metin, Asiye'yle birlikte bundan sonra Almanya'da yaşamaya karar verdiklerini söyler. Asiye'ye Almanya'daki çok önemli bir hastaneden teklif gelir. Metin'in de orada işi hazırdır. Bu durumda gitmek daha mantıklı gelir. İkili bunun kararını alır ve ailelerine açıklar. Metin'in bu kararı herkesi üzer. Ancak yapacak bir şey yoktur.
 

Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu
 

Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu


Arka Sokaklar konusu ne?


Yüzyıllara meydan okuyan, büyülü, kocaman bir şehir ; İstanbul. Ve bu şehrin her sokağını, herkes için daha güzel, daha ‘yaşanır' bir yer yapmak uğruna her türlü kötülüğe ve sıkıntıya meydan okuyan yürekli polislerimiz.
İstanbul Polis Teşkilatı Asayiş Şube'de görev yapan ‘sivil' bir ekip, minibüsleriyle bu metropolün sokaklarını arşınlamakta ve karşılarına çıkan her türlü kanunsuzlukla savaşmaktadırlar. Polislerimiz, görevleri sırasında, değişik ve çeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Zaman zaman gülümseten, zaman zaman da iç burkan bu hikayelere; meslek yıllarının tecrübesi ve ‘babalığıyla' yaklaşan, ekibin diğer genç üyelerine de yol gösteren Rıza Baba olur. Rıza Baba; ekibe, hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.


Arka Sokaklar 522. bölüm izle!


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)