comScore

Arka Sokaklar 519. fragmanı İZLE - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

18 Mayıs 2019, Cumartesi 00:31
Arka Sokaklar 519. fragmanı İZLE - Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı İZLE

Arka Sokaklar 518. bölümünü izleyenler Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olanArka Sokaklar 519. bölüm fragmanını izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Arka Sokaklar dizisi 518. bölümü yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünde yine büyük heyecan yaşandı. Peki Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümde neler oldu? Salih, nişanlısı kaçırıldığı için Firaz'a yardım ettiğini itiraf eder. Mesut ekip ile paslaşarak operasyonu kurar ve Ceren'i kurtarırlar. Canan kızıyla beraber yurtdışına seyahat edecektir. Emniyete gelip Mesut'a ve tüm ekibe teşekkür eder. Giderken de Selin'e iyi bakması konusunda birkaç güzel cümle eder. Devamı haberimizde. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölüm özetiyle birlikte Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanını izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


Arka Sokaklar son bölümde neler oldu?


Salih, nişanlısı kaçırıldığı için Firaz'a yardım ettiğini itiraf eder. Mesut ekip ile paslaşarak operasyonu kurar ve Ceren'i kurtarırlar. Canan kızıyla beraber yurtdışına seyahat edecektir. Emniyete gelip Mesut'a ve tüm ekibe teşekkür eder. Giderken de Selin'e iyi bakması konusunda birkaç güzel cümle eder.Fatmanur eski kocası Üzeyir tarafından şiddete uğrayan bir kadındır. Fatmanur ve oğlu aniden kaybolur. Fatmanur'un ormanlık arazide cesedi bulunur. Üzeyir oğlunu kaçırmıştır ve her yerde aranır. Fatmanur'un bir numaralı katil zanlısı eski eşi Üzeyir'dir. Mesut'un yeğeni İlkay'ın İstanbul'da bir sevgilisi vardır. Sevgilisi Veli zengin ve kötü alışkanlıkları olan bir gençtir. İlkay'ı arkadaşlarıyla tanıştırır ve İlkay'ın da kötü alışkanlıklara alışmasına sebep olur. Ailesi İlkay'ın, Şanlıurfa'ya eve gelmesini istemektedir. İlkay kimseye haber vermeden Veli'nin yanına kaçar. Engin Narkotik şubenin başına geçmiştir. Kendisine yeni bir ekip kurar. Sema ve Yavuz bağımlı evli bir çifttir. Ekip gençlere madde sağlayan Tuncer'in yakalanması için Engin ve ekibi harekete geçer.  Engin tam Tuncer'i yakalamak üzeredir ki Rıza Baba ve ekibi onlardan önce davranır.


Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu
 

Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Can Nergis
 

Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanı Kanal D


Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 519. bölümü izleyenler Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanını merak etmeye başladı. Bu sebeple internet ortamında Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınladı mı? Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanı izle şeklinde arama yapılıyor. Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı olan Arka Sokaklar 519. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)