comScore

Arka Sokaklar 29 mart son bölüm full İZLE - Arka Sokaklar 511. bölüm İZLE (Arka Sokaklar 29 mart 2019 Cuma 511. bölüm tek parça izle)

30 Mart 2019, Cumartesi 00:08
Arka Sokaklar 29 mart son bölüm full İZLE - Arka Sokaklar 511. bölüm İZLE (Arka Sokaklar 29 mart 2019 Cuma 511. bölüm tek parça izle)

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü nefesleri kesti. Kanal D'de 511. bölümü ekranlara gelen Arka Sokaklar dizisinin son bölümü olan Arka Sokaklar 511. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümüyle yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 511. bölüm yayınlandı. Kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 511. bölüm özetine haberimizden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda 29 Mart 2019 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 511. bölümünü full tek parça izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 
 

Arka Sokaklar 29 Mart 2019 Cuma 511. bölüm özeti


Mesut, rehabilitasyon merkezinde Asaf'la arkadaş olur. Asaf akşamları gittiği eğlence mekanına Mesut'u da götürür. Asaf orada da yeni bir kıza musallat olur. Mesut, Asaf'ın görüntülü konuşma olarak yaptığı bir görüşmeye kulak kesilir. Yeni bilgiler öğrenmektedir.

Tahsin, Volkan'ın Antalya'dan aile dostudur. Volkan ve Arda, Tahsin'in kuyumcusuna yüzük bakmaya giderler. Tahsin göçmenler tarafından tehdit edilmektedir ve onların istediği haracı vermediği için, tehdit edilmektedir. Tahsin durumu Volkan'a anlatır. Volkanlar olaya el koyar.


Meryem vesikalık fotoğraf çektirmek için Çetin'in fotoğrafçısına gitmiştir. Çetin, Meryem'in fotoğraflarını çeker. Hüsnü dükkana Meryem'in seksi fotoğraflarının asıldığını görünce çok sinirlenir. Meryem, Hüsnü'nün anlayışsızlık yaptığını düşünüp ayrılma kararı alır.

Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu
 
Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Can Nergis
 

Arka Sokaklar dizisi (Mesut) Şevket Çoruh kimdir?


Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul'da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur. Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe'de büyümüştür. Aslen Artvin'lidir.


Arka Sokaklar 511. bölüm Kanal D İZLE


Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 511. bölümüyle yayınlandı. Arka Sokaklar 511. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full izle, Arka Sokaklar 511. bölüm izle, Arka Sokaklar 29 Mart son bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Arka Sokaklar son bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"