comScore

Arka Sokaklar 22 şubat son bölüm İZLE - Arka Sokaklar 506. bölüm full tek parça İZLE

22 Şubat 2019, Cuma 23:57
Arka Sokaklar 22 şubat son bölüm İZLE - Arka Sokaklar 506. bölüm full tek parça İZLE

Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölüm yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölüm özetiyle birlikte Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölümü izlemek için detaylar haberimizde. 

FutbolArena - Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın yeni bölümü yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölüm yaynılandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölümde büyük heyecan yaşandı. Mesut öldü mü? Herkesin merak ettiği soruların başında gelen bu konuyla ilgili olarak Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölüm özetine haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölümü full tek parça izlemek için yine detaylar haberimizde. 


Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? (Arka Sokaklar 22 Şubat 506. bölüm özeti)


Arka Sokaklar 506. Bölüm fragmanı yayında! Selin'in annelik yaptığı yeğeni Umut öldü mü?
Derman, Mesutların devriye arabasına bomba yerleştirmiştir. Fırsatını yakaladığı sırada öç almak istediği Mesut'u yok etmeye kararlıdır. Mesut ise, Volkan ile birlikte Umut'u kreşten alıp yola çıkmıştır. Derman, bombayı ateşlemeden önce Mesut arabandan iner. Araba büyük bir sesle patlar. İçeride Volkan ve Umut vardır. Olay yerindeki Mesut, Volkan'ı çıkarmayı başarır. Küçük Umut'tan ise, bir haber yoktur. Selin, gelip yanan arabayı görür. Yeğeni Umut ortalarda yoktur. Büyük bir şok yaşar. Umut öldü mü? Yaralanan Volkan yaşayacak mı?


Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu

 
Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Can Nergis
 

Arka Sokaklar dizisi (Mesut) Şevket Çoruh kimdir?


Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul'da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur. Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe'de büyümüştür. Aslen Artvin'lidir


 

Arka Sokaklar 506. bölüm Kanal D izle


Kanal D'nin sevilen ve aynı zamanda fenomen dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 506. bölümünü izlemek isteyenler internet ortamında Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full izle, Arka Sokaklar 506. bölüm izle, Arka Sokaklar 22 şubat son bölüm izle şeklinde arama yapmaya başladı. Arka Sokaklar son bölümü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)