comScore

Arka Sokaklar 17 Mayıs son bölüm İZLE - Arka Sokaklar 518. bölüm İZLE (Arka Sokaklar yeni bölüm tek parça İZLE)

18 Mayıs 2019, Cumartesi 00:10
Arka Sokaklar 17 Mayıs son bölüm İZLE - Arka Sokaklar 518. bölüm İZLE (Arka Sokaklar yeni bölüm tek parça İZLE)

Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünü kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölüm özetiyle birlikte Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünü izlemek için gerekli olan bilgiler haberimizde. 

FutbolArena - Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar 518. bölümüyle yayınlandı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünde Rıza baba ve ekibi yine zorlu görev peşinde. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünü kaçıranlar için Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölüm haberimizde. Ayrıca Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünü izlemek için gerekli olan bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. 


 

Arka Sokaklar 518. bölüm özeti 17 Mayıs 2019 Cuma (Arka Sokaklar son bölüm özeti)


Salih, nişanlısı kaçırıldığı için Firaz'a yardım ettiğini itiraf eder. Mesut ekip ile paslaşarak operasyonu kurar ve Ceren'i kurtarırlar. Canan kızıyla beraber yurtdışına seyahat edecektir. Emniyete gelip Mesut'a ve tüm ekibe teşekkür eder. Giderken de Selin'e iyi bakması konusunda birkaç güzel cümle eder.Fatmanur eski kocası Üzeyir tarafından şiddete uğrayan bir kadındır. Fatmanur ve oğlu aniden kaybolur. Fatmanur'un ormanlık arazide cesedi bulunur. Üzeyir oğlunu kaçırmıştır ve her yerde aranır. Fatmanur'un bir numaralı katil zanlısı eski eşi Üzeyir'dir. Mesut'un yeğeni İlkay'ın İstanbul'da bir sevgilisi vardır. Sevgilisi Veli zengin ve kötü alışkanlıkları olan bir gençtir. İlkay'ı arkadaşlarıyla tanıştırır ve İlkay'ın da kötü alışkanlıklara alışmasına sebep olur. Ailesi İlkay'ın, Şanlıurfa'ya eve gelmesini istemektedir. İlkay kimseye haber vermeden Veli'nin yanına kaçar. Engin Narkotik şubenin başına geçmiştir. Kendisine yeni bir ekip kurar. Sema ve Yavuz bağımlı evli bir çifttir. Ekip gençlere madde sağlayan Tuncer'in yakalanması için Engin ve ekibi harekete geçer.  Engin tam Tuncer'i yakalamak üzeredir ki Rıza Baba ve ekibi onlardan önce davranır.


Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosu
 

Şevket Çoruh
Özgür Ozan
Zafer Ergin
Uğur Pektaş
Onur Bay
Alp Korkmaz
İlker İnanoğlu
Furkan Göksel
Figen Evren
Yüsra Geyik
Ziynet Sali
Ezgi Eyüboğlu
Can Nergis
 

Arka Sokaklar dizisi (Mesut) Şevket Çoruh kimdir?


Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul'da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur. Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İ
stanbul Maltepe'de büyümüştür. Aslen Artvin'lidir.
 

Arka Sokaklar 518. bölüm Kanal D İZLE


Arka Sokaklar dizisi son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünü kaçıranlar internet ortamında Arka Sokaklar son bölüm izle, Arka Sokaklar 518. bölüm izle, Arka Sokaklar son bölüm full tek parça izle, Arka Sokaklar 518. bölüm full tek parça izle, Arka Sokaklar 17 Mayıs son bölüm full tek parça izle, Arka Sokaklar 17 Mayıs 518. bölüm full tek parça izle şeklinde arama yapmaya başladı. Arka Sokaklar son bölüm olan Arka Sokaklar 518. bölümünü izlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 
İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN>>>

FutbolArena Haber Turu (12 Eylül 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.