comScore

Arjantin'de Jorge Sampaoli depremi

23 Haziran 2018, Cumartesi 22:00
Arjantin'de Jorge Sampaoli depremi

Arjantin'de,Nijerya ile oynanacak maç öncesinde teknik direktör Sampaoli'ye olan güvenin tamamen kaybolmasından dolayı takımda değişiklikler yaşandığı öğrenildi. 

FutbolArena Dış Haberler - Dünya Kupası'nda gruptaki ikinci maçında Hırvatistan'a 3-0 mağlup olan Arjantin çalkalanıyor. Teknik Direktör Jorge Sampaoli'ye olan tepkiler çığ gibi büyürken, Arjantin basınındaki iddialara göre Sampaoli'nin Nijerya maçında önce görevden alınma ihtimali söz konusu. 

Arjantin basınındaki haberlere göre, Hırvatistan mağlubiyetinin ardından Jorge Sampaoli'ye olan güven tamamiyle kayboldu ve Arjantinli teknik adamın Nijerya maçına çıkmayacağı iddia edildi. Bu gelişmenin ardından Nijerya maçı öncesi takım kadrosu ve taktik planının teknik heyetin hazırladığı yazılırken, 23 Haziran 2018 Çarşamba günü Jorge Sampaoli takımla birlikte antrenmanda yer aldı. 
DURUMU HALA BELİRSİZ

Arjantin basını Jorge Sampoli'nin Nijerya maçına çıkıp çıkmayacağının hala netlik kazanmadığını yazarken, Dünya Kupası sonrasında yolların ayrılacağı teknik direktörün biletinin erken kesilme ihtimalinin söz konusu olduğu öğrenildi. 

Dünya Kupası Haberleri FutbolArena'da!


FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.