comScore

Arefe günü EFT yapılır mı? Arefe günü EFT saatleri kaç? Arefe günü EFT işlemleri

14 Haziran 2018, Perşembe 12:43
Arefe günü EFT yapılır mı? Arefe günü EFT saatleri kaç? Arefe günü EFT işlemleri

Arefe günü bankalar tatil mi diye merak eden milyonlarca vatandaşlar Arefe günü günü eft saatlerini araştırmaya başladı. Arefe günü EFT yapmak isteyenler vatandaşlar için Arefe günü EFT saatleri ve Arefe günü EFT hakkında bilinmesi gereken detayları haberimizde derledik. 

Bayram geliyor. Bugün Arefe günü. Arefe günü için milyonlarca insan internet ortamında Arefe günü tatil mi? Arefe günü yarım gün tatil mi? sorusuna yanıt ararken, özellikle Arefe günü eft saatlerini merak etmeye başladı. Arefe günü bankada işlem yapacak olan vatandaşlar Arefe günü eft yapılır mı? sorusunun dışında Arefe günü eft yapılır mı diye merak etmeye başladı. Arefe günü ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar haberimizde. 

14 Haziran Perşembe günü arefe günü. Arefe günü bankaların açık olup olmadığını merak eden vatandaşlar Arefe günü eft saatlerinin kaç olduğunu internet ortamında aramaya başladı. Peki Arefe günü banklara tatil mi? Arefe günü eft saatleri kaç? 14 Haziran Perşembe günü öğleden sonra tatil başlayacak. Bayram tatili Pazartesi günü 18 Haziran'da sona erecek. Peki Arefe günü banklar tatil mi? Arefe günü bankaların çalışma işleyişi biraz daha farklı olacak. Arefe günü EFT işlemleri yapmak isteyenlerin öğleden sonraya kadar vakti var. Bu durumda Öğleden sonra banka şubeleri kapalı olacak. EFT, havale işlemi yapmak isteyenler banka işlemlerini 18 Haziran pazartesi günü yapabilecek. 

RAMAZAN BAYRAMI TATİLİ
14 Haziran Ramazan Bayramı Arifesi
15 Haziran Ramazan Bayramı 1.gün
16 Haziran Ramazan Bayramı 2.gün
17 Haziran Ramazan Bayramı 3.gün


EFT nedir?


EFT işlemi, yani elektronik fon transferi, kurumlar ve kişiler arasındaki para alışverişini internet üzerinden gerçekleştirmenizi sağlıyor. EFT işlemini elbette bankalardan da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak EFT işlemini internet üzerinden gerçekleştirmek hem çok daha pratik hem de daha az zahmetli. Gönderen, banka, alıcının bankası ve alıcı. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdiğiniz takdirde bu defa banka tarafından onaylanma süreci başlıyor. Yatırdığınız miktar ve yeterlilik gibi kriterler konrtol ediliyor. Sorun bulunmadığı takdirde onay veriliyor. EFT işlemlerinin ayrıcalığı, başka bir hesaba ya da başka bir bankaya para aktarmanızı sağlaması.

RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)