comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan'dan Çin'e mi gidiyor? Açıkladı

21 Ocak 2017, Cumartesi 00:24
Arda Turan'dan Çin'e mi gidiyor? Açıkladı

Arda Turan kariyeriyle ilgili olarak BeinSports'a önemli açıklamalar yaptı. 

FutbolArena - Barcelona ve Milli takımın yıldız futbolcusu Arda Turan, son dönemde hakkında Çin'e transfer olacağı yönünde çıkan haberlerle ilgili olarak açıklama yaparken, kendi form durumu ve İspanya'daki yaşantısını da anlattı. 
Bein Sports'a konuşan Arda Turan'ın açıklamaları şu şekilde:
"PİŞMAN OLMAMAK İÇİN..."

"Hayatın her anından bir şeyler öğreniyoruz. 10 gün sonrada 10 yaşına gireceğim. Bulunduğunuz konumun kıymetini daha iyi anlıyorsunuz."

"ÜLKEMİN İNSANI İÇİN BURADAYIM"

"Ben sadece kendim için değil, ülkemin insanı için de buradayım. İleride pişman olmayacağım bir şey yapmamak için elimden geleni yapıyorum. "Ben açıkçası o kadarda yedek kaldığımı düşünmüyorum. Şartlar gereği dünyanın en iyi takımındayız. Pozisyon gereği herkes yeteri kadar forma şansı buluyor. Ben de bu takımın önemli bir parçası olmaya çalışıyorum. Bunu da başardığımı düşünüyorum."

"FUTBOLU BARCELONA'DA BIRAKMAK İSTERİM"

"Çok mutluyum. 33 yaşına kadar kontratım var. Eğer kariyer devam ederse öteki etkenler arkadan gelecektir.  Kontratımı burada tamamlamak istiyorum. Kısmet olursa kariyerimi burada bitirmek isterim. İzin zamanlarımda her zaman ülkeme gelip iyi şeyler yapmak istiyorum. Önemli bir organizasyondu ve biz hiç nedeninin sorgulamadan o yüzden oradaydık."
 

Arda Turan'dan aşk hayatıyla ilgili önemli açıklamalar


2014-2016 arasında Aslıhan Doğan ile aşk yaşayan Arda Turan, Alem Dergisi'ne verdiği röportajda şu an yalnız olduğunu da söyledi.  

"Aile kurmayı istiyorum. Bunlar çok kritik ve değerli kararlar. Doğru zamanda doğru insanla verilmesi gerek. Her verdiğim kararın da isabetli olduğunu düşünmüyorum. Hayalim şu; Beyoğlu'nda bir kızla çarpışıyorsun, kitapları yere düşüyor. Ona aşık oluyorsun. İşte böyle bir aşk bekliyorum ve buna inanıyorum. Hayatımda her şeyi tutku ve heyecanla yaptım. Özel hayatta da buna ihtiyacım var. Sevilip-sevilmeme konusunu hiç düşünmüyorum. Ama ben hep sevmeyi düşünüyorum. 

Selen Yakıcı İle Top 5 (20 Ekim 2020)