comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan sporcu kariyer yönetimi ajansı açtı

03 Şubat 2017, Cuma 22:04
Arda Turan sporcu kariyer yönetimi ajansı açtı

Arda Turan Possible ismiyle, sporcu kariyer yönetimi ajansı açtı.

FutbolArena - Barcelona ve Milli Takımın tecrübeli futbolcusu Arda Turan, Possible ismiyle Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansını açtı.

Levent'te açılışı yapılan ofis profesyonel futbolcuların kariyer yönetiminde onlara danışmanlık verecek.
Possible isimli ajansın işleri arasında pazarlama, marka değeri, iletişim, kariyer planlaması, sosyal medya ve itibar yönetimi gibi konular yer alıyor.


Cedi Osman ve Birkan Batuk, Possible ajansın ilk sporcuları


Ajansın başına GQ Türkiye'nin eski genel yayın yönetmeni Okan Can Yantır getirildi. Türk basketbolcular Cedi Osman ve Birkan Batuk ise ajansın ilk sporcuları arasında yer aldılar.

Öte yandan Arda Turan'ın kardeşi Okan Turan, instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı... 

"Fotoğrafta gördüğünüz mekanın adı Possible. Yani İngilizce "mümkün", "imkan dahilinde" demek. Possible yeni çocuğumuz; Türkiye'nin ilk sporcu kariyer yönetimi ajansı. Profesyonel sporcuların tüm pazarlama, marka değeri, iletişim, kısa-orta-uzun dönem kariyer planlaması, dijital ve sosyal medya, kriz ve itibar yönetimi gibi konuları @okancanyantir liderliğinde canavar gibi bir ekibe emanet. Amacımız ülkeden dünya çapında sporcu markaları yaratmak. Heyecanlıyız ve de fazlasıyla motiveyiz. Yolumuz açık olsun, Allah utandırmasın..."


Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)