comScore

Arda Turan Berkay neden kavga etti? (Şarkıcı Berkay'ın eşi: Arda Turan bana asıldı)

10 Ekim 2018, Çarşamba 14:10
Arda Turan Berkay neden kavga etti? (Şarkıcı Berkay'ın eşi: Arda Turan bana asıldı)

Arda Turan Berkay kavgasında son dakika gelişmesi! Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi, Arda Turan'ın kendisine asıldığını söyledi ve kavganın bu sebeple çıktığını söyledi. Arda Turan - Berkay neden kavga etti? sorusuna yanıt arayanlar için tüm gelişmeler haberimizde. 

FutbolArena - Arda Turan Berkay kavgasında yeni gelişme yaşandı. Arda Turan Berkay neden kavga etti? sorusunun yanıtı olarak şoke eden bir itiraf geldi. Şarkıcı Berkay olan Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, Arda Turan'ın kendisine asıldığını söyledi. Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, Habertürk'e konuştu. Bu gelişmenin ardından Arda Turan Berkay neden kavga etti? Arda Turan Berkay kavga sebebi ve Arda Turan Berkay'a neden yumruk attı? sorularını da Berkay Şahin'in eşinin anlattıkları tarafından yanıt buldu. 
 

Arda Turan - Berkay kavgası son dakika haberleri (10 Ekim 2018 Çarşamba Arda Turan Berkay kavga izle)


Arda Turan Berkay kavgasında son dakika gelişmesi! Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin, Habertürk'ten Esin Övet'e yaptığı açıklamada Arda Turan'ın kendisine asıldığını söyledi. Özlem Ada Şahin, Habertürk'ten Esin Övet'e şu açıklamaları yaptı:

"Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin?"


Şarkıcı Berkay kimdir?


Tam adı Berkay Şahin'dir.  29 Aralık 1981'de Ankara'da doğmuştur.Türk şarkıcıdır.1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne aldı. Berkay, 2010 yılında ilk albümü “Ele İnat” ile ‘en iyi sanatçı' ödülüne layık görüldü. İkinci albümü “Aşk Sadece” 2012 yılında yayınlandı. Kaynak: Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı! Berkay kimdir? Arda Turan'la Berkay neden kavga etti? 
ARDA TURAN YORUMLARI

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.