comScore

Arda Turan Berkay neden kavga etti? Arda Turan Berkay kavga İZLE (Arda Turan Berkay'ın burnun mu kırdı?) Video izle

10 Ekim 2018, Çarşamba 13:25
Arda Turan Berkay neden kavga etti? Arda Turan Berkay kavga İZLE (Arda Turan Berkay'ın burnun mu kırdı?) Video izle

Arda Turan Berkay kavgası sosyal medyaya bomba gibi düştü. Arda Turan Berkay kavgasının ardından en fazla arama yapılan konular arasında Arda Turan Berkay neden kavga etti? Arda Turan Berkay kavgası doğru mu=? Arda Turan Berkay kavgası İZLEnir mi? Arda Turan Berkay görüntüleri İZLE şeklinde arama yapmaya başladılar. Arda Turan Berkay son dakika kavga gelişmeleri haberimizin devamında. 

FutbolArena - Son dakika! Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında kavga! Arda Turan Berkay kavgası gündeme oturdu. Arda Turan Berkay kavgasının ardından Arda Turan bir anda twitter'da en çok konuşulan isimler arasına girerken, Arda Turan Berkay kavgasına dair internet ortamında arama yapılmaya başlandı. Arda Turan Berkay neden kavga ettiler? Arda Turan Berkay kavga doğru mu? Arda Turan Berkay kavga haberleri ve Arda Turan Berkay kavga görüntüleri yayınlandı mı? sorularına yanıt arayanlar için Arda Turan Berkay kavgasına ve daha doğrusu iddia edilen Arda Turan Berkay kavgasına dair gelişmeler haberimizin devamında. 


Arda Turan Berkay kavgası son dakika


Hürriyet'in haberine göre, Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında şok kavga! Berkay ile Arda Turan dün gece Emirgan'daki bir mekanda bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Kavga büyüyüp ikili birbirine girince Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.
Bu haberlerin ardından Arda Turan ve şarkıcı Berkay'dan henüz açıklama geldi. Sosyal medya ve internet ortamında ise Arda Turan Berkay kavgasında dair ayrıntılı araştırma yapanlar Arda Turan Berkay'ı dövdü mü? Arda Turan Berkay kavga mı ettiler? Arda Turan Berkay'ın burnumu mu kırdı? Arda Turan - Berkay neden kavga ettiler? Arda Turan Berkay kavga görüntüleri çıktı mı? Arda Turan Berkay kavga İZLE, Arda Turan Berkay kavga görüntüleri İZLENİR mi şeklinde soru aramaları yapmaya başladılar. Henüz tartışma nedeni veya tartışmayla alakalı olarak bir görüntü yayınlanmadı. 
 

Şarkıcı Berkay kimdir?


Berkay Şahin veya tanınan adıyla Berkay, 29 Aralık 1981 tarihinde dünyaya geldi. 1996 yılından beri annesiyle beraber İzmir‘de yaşayan sanatçı, 2009 yılından beri de İstanbul‘da yaşamaktadır. 2009 yılında İstanbul'a taşınan Berkay, albüm çalışmalarından önce Bodrum, Antalya, Çeşme, Kuşadası gibi tatil beldelerinde belirli mekânlarda sahne alıyordu. Berkay, 2010 yılında ilk albümü "Ele İnat" ile 'en iyi sanatçı' ödülüne layık görüldü. İkinci albümü "Aşk Sadece" 2012 yılında yayınlandı. Uzun süredir birlikte olduğu manken Özlem Katipoğlu ile 31 Ağustos 2016'da evlendi. Çiftin Arya adında bir kızı var.

ARDA TURAN'IN OYNADIĞI TAKIMLAR

1999 - 2000 - Altıntepsi Makelspor (Amatör kulüp)
2000 - 2005 - Galatasaray(profesyonel altı futbol takımı)
2005 - 2006 - Galatasaray
2006 - 2007 - Manisaspor (kiralık)
2007 - 2011 - Galatasaray
2011 - 2015 - Atletico Madrid
2015 - 2017 - Barcelona
2017 - Başakşehir

ARDA TURAN YORUMLARI

FutbolArena Transfer Turu (14 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.