comScore

Barcelona Barcelona

Arda Turan Barcelona'dan ayrılıyor mu? - La Liga Haberleri

23 Mayıs 2016, Pazartesi 21:09
Arda Turan Barcelona'dan ayrılıyor mu? - La Liga Haberleri

Arda Turan, Barcelona'dan ayrılıp ayrılmayacağı ile ilgili sorulara yanıt verdi. 

FutbolArena - Barcelona'da son haftalarda performansı nedeniyle eleştirilen ve forma şansı bulamayan Arda Turan, ayrılacağı yönündeki iddialara yanıt verdi. 


Arda Turan, Barcelona'dan ayrılıyor mu?


Arda Turan yaptığı açıklamada şunları söyledi: "33 yaşına kadar Barcelona'da kontratım var ve ben uzun vadeli bir projeyim. Ufak tefek fırtınalar olabilir, ama günün sonunda hatırlanan benim Barcelona'da kupalar kazandığım olacak. Uzun zaman sonra az oynamak kolay duygular değil, öğreniyorum. Ülkemde yazılan bazı şeyler beni üzüyor. Hayatım boyunca parayı, kariyeri değil de, gençlere örnek olmayı seçmiş bir insanım" dedi. 


Arda Turan'dan Euro 2016 açıklaması


Son olarak Fransa'da düzenlenecek olan Euro 2016 için konuşan Arda Turan, İngiltere maçıyla ilgili konuştu. Arda, ""Takımı çok beğendim. Sonuç olarak İngiltere'yi her şartta yenebileceğimizi gösterdik. EURO2016'da 4 puan bizi çıkartabilir. Ama biz her maçı kazanmak için oynarız. Hocaya İspanya ile beraberlik versen, almaz" ifadelerini kullandı. 
 

Arda Turan'dan Beşiktaş açıklaması


"Yükselenin Beşiktaş şampiyon oldu, neler hissediyorsun?" sorusuna cevap veren Arda Turan, "Beşiktaş'ı şampiyonluktan dolayı tebrik eden Arda, "Beşiktaş bu sezon çok iyi futbol oynayarak, hak ederek şampiyon oldu. Beşiktaş camiasını, başkanını, Şenol hocayı ve oyuncu arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok güzel bir yarış oldu. Fenerbahçe'yi de tebrik ediyorum. Her şey keyifliydi." diyerek sözlerini tamamladı.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!