comScore

Arda Öziri öldü mü? Arda Öziri nasıl öldü? Arda Öziri ne zaman öldü? (Arda öldü son dakika)

27 Mayıs 2018, Pazar 12:45
Arda Öziri öldü mü? Arda Öziri nasıl öldü? Arda Öziri ne zaman öldü? (Arda öldü son dakika)

Arda Öziri'nin ölüm haberi son dakika haberi olarak gündeme düştü. Diriliş Ertuğrul Dizisi'nde Göktuğ karakterini canlandıran Arda Öziri'nin ölüm haberinin ardından sanat camiası büyük bir üzüntü yaşadı. Aynı zamanda Arda Öziri hayranları da bu üzücü haberin ardından internet ortamında Arda Öziri ne zaman ve Arda Öziri nasıl öldü? sorularına yanıt aramaya başladılar. Pekİ Arda Öziri nasıl öldü? Arda Öziri kaç yaşında öldü? Arda Öziri'nin ölüm haberinin ardından Arda Öziri'ye dair bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik. 

Arda Öziri öldü! Son dakika Arda Öziri hayatını kaybetti. Arda Öziri'nin ölüm haberi sanat camiasını derinden sarstı. Arda Öziri'nin ölüm haberinin ardından sanatçının hayranları ve sanat camiası Arda Öziri'nin neden öldüğünü merak etti. Peki Arda Öziri nasıl öldü? Arda Öziri ne zaman öldü? TRT 1'de yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Göktuğ karakterini canlandıran Arda Öziri'nin ölüm haberi sabah erken saatlerde geldi. Bu haberin ardından Arda Öziri kimdir, nereli ve Arda Öziri kaç yaşında öldü? sorusunu merak edenler için Arda Öziri'ye dair son dakika gelişmelerine haberimizden yanıt bulabilirsiniz. 

Arda Öziri hayatını kaybetti. TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisi'nde Göktuğ karakterini canlandıran ve sayısız dizide rol alan genç sanatçı Arda Öziri'nin ölüm haberi sanat camiasını derinden üzdü. Peki Arda Öziri nasıl öldü? Sözcü'nün haberine göre, Arda Öziri 27 Mayıs 2018 Pazar günü sabah 06:00 civarında Ümraniye'de bir motosiklet kazası geçirdi. Bu kaza sonrasında yaralanan Arad Öziri hemen hastaneye kaldırıldı. Ancak Arda Öziri yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti. 
Arda Öziri'nin ölüm haberinin ardından insanlar Arda Öziri'nin kim olduğunu merak ederken, Diriliş Ertuğrul dizisinde Göktuğ karakterini canlandıran Arda Öziri için Arda Öziri kimdir, kaç yaşında ve ne zaman öldü? sorularına yanıt aramaya başladı. İşte Arda Öziri'nin hayatına dair merak ettikleriniz. 


 

Arda Öziri kimdir?


Arda Öziri, 14 Eylül 1978'de doğdu. Aslen İzmirli olan oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünü bitirdi. Müzikle de iç içe olan Arda Öziri, aynı zamanda ‘Anemi' grubunda vokaldir.
 

Diriliş Ertuğrul Göktuğ karakteri gerçek adı (Arda Öziri)


TRT 1'de yayınlanan ve her Çarşamba günü reyting rekonları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde oynayan Arda Öziri, bu dizide Saadettin Köpek'i saraydaki has adamı olarak biliniyor. Arda Öziri'nin Diriliş Ertuğrul Dizisi'nde kısa zaman içinde rolünü başarıyla canlandıran bir sanatçı olarak yıldızı parladı. Arda Öziri bunun yanı sıra Ruhsar, Dadı, Akasya Durağı, Kampusistan ve Star TV'de yayınlanan günlük dizi Aşkın Bedeli'nde de tanınan oyuncuydu. Sayısız dizide rol alan Arda Öziri'nin oynadığı diziler şunlar:

Aşkın Bedeli - Poyraz (2013-2015)
İnsan Aldandı - Güven (2009)
Son İstasyon - Burak (2010)
Farklı Desenler - Komiser Aziz (2011-2012)*
Farklı Boyut (2009)
Akasya Durağı - Başkomiser Yardımcısı Tolga(2010-2011)
Cemile - Kaan (2006)
Dolunay - Erdem (2005)
Kandil (2005)
Memleket Hikayeleri - Irmağın Aldığı Gelin (2005)
Büyük Umutlar - Özgür (2004)
Ah Be İstanbul (2004)
Kampüsistan - Yiğit (2003)
Estağfurullah Yokuşu (2003)
Asmalı Konak - Haluk (2002)
Kınalı Kar (2002)
Yedi Numara (2000)
Dadı (2000)
Ruhsar (1997)

ARDA ÖZİRİ MESAJLARI İÇİN TIKLAYIN>>>

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"