comScore

Arda Ayten kimdir? Arda Ayten kaç yaşında? Arda Ayten mesleği ne? Arda Ayten instagram (Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten 1 milyon TL soru)

05 Ekim 2019, Cumartesi 22:58
Arda Ayten kimdir? Arda Ayten kaç yaşında? Arda Ayten mesleği ne? Arda Ayten instagram (Kim Milyoner Olmak İster Arda Ayten 1 milyon TL soru)

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması yeni bölümünde Arda Ayten, İstiklal Marşı ile ilgili gelen soruya doğru cevap verdi. Arda Ayten, ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL'nin sahibi oldu. Peki Arda Ayten kimdir? Arda Ayten kaç yaşında? Arda Ayten nereli? Arda Ayten hakkında merak ettikleriniz haberimizde. 

Arda Ayten kimdir? Arda Ayten kaç yaşında? Arda Ayten nereli? Arda Ayten hakkında merak ettikleriniz haberimizde. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL kazanan Arda Ayten bir anda sosyal medyada gündem oldu. Arda Ayten'ın Kim Milyoner Olmak İster 1 milyon TL kazandığı soruyla birlikte Arda Ayten hakkında merak ettikleriniz haberimizde. 

ATV Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 1 milyon TL'lik soruya doğru cevap veren Arda Ayten, 1 milyon TL'nin sahibi oldu. Arda Ayten bir anda sosyal medyada gündem oldu ve Arda Ayten hakkında sosyal medya ve internet ortamında araştırma yapılmaya başlandı. Arda Ayten kimdir? Arda Ayten kaç yaşında? Arda Ayten mesleği? Arda Ayten hakkında merak ettikleriniz Arda Ayten - Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili hazırladığımız haberin devamında bulabilirsiniz. 

ARDA AYTEN YORUMLARI İÇİN TIKLAYIN>>>
 

Arda Ayten kimdir?


19 yaşındaki tıp öğrencisi olan Arda Ayten, Sütçü İmam Üniversitesi'nde okuyor. Kitaplara karşı ilgili olduğunu söyleyen genç yarışmacı programda söylediği "Param olmadığı için senede sadece 150 kitap okuyabiliyorum" sözleri ile izleyenleri duygulandırmıştı.
 

ATV Kim Milyoner Olmak ister yarışması


Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı atv ekranlarında devam ediyor! Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor. 12. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL. Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır olanlar bu yarışmada boy gösterecekler. 

1 MİLYON TL'LİK SORU

Soru: 10 kıtadan oluşan İstiklal Marşı'nın tamamında bu kelimelerden hangisi diğerlerinden daha az geçer?

Vatan
Toprak
Kan
Yurt
Doğru cevap: Toprak

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"