comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Aras Özbiliz Beşiktaş'ta kalıcı olmak istiyor

06 Eylül 2016, Salı 08:57
Aras Özbiliz Beşiktaş'ta kalıcı olmak istiyor

Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi kadrosuna alınmayan Aras Özbiliz, buna rağmen forma savaşı için çok çalışıyor. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın Spartak Moskova'dan kadrosuna kattığı ve geçtiğimiz sezon kiralık verdikten sonra takıma geri dönen Aras Özbiliz, Şampiyonlar Ligi kadrosuna alınmadığı için üzüldü. Aras, "Üzüldüm ama teknik heyetin kararına saygı duyuyorum." şeklinde konuştu. 

"FORMA İÇİN ÇOK ÇALIŞIYORUM."
Ermenistan Milli takımında görev yapan ve 2018 Dünya Kupası Elemeleri'nde Danimarka ile oynanan maçta sakatlanan Aras Özibliz'in durumunun çok ciddi olmadığı belirtildi. Milliyet'in haberine göre; Şampiyonlar Ligi'nde kadrosuna alınmadığı için üzülen fakat teknik heyetin kararına saygı duyan Aras Özbilz, her şeye rağmen çalışmaktan vazgeçmiyor. Beşiktaş'ta kalıcı olmak isteyen yetenekli oyuncu, siyah beyazlı takımda uzun yıllar forma giymek için büyük çaba harcadığını söyledi. 

Beşiktaş kulübü, Ermenistan - Danimarka maçında sakatlanan Aras Özbiliz için, "Ermenistan Milli Takımı'nın Danimarka ile oynadığı maç sırasında sakatlanarak oyundan çıkan ArasÖzbiliz'in yapılan muayene ve çekilen MR sonucu sol dizinde darbeye bağlı kemik ödemi tespit edilmiş olup, sağlık ekibimiz tarafından oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır." şeklinde açıklamada bulunmuştu. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.