comScore

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? AÖL sınav tarihi sorgulama (1 Haziran 2018)

01 Haziran 2018, Cuma 11:36
AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? AÖL sınav tarihi sorgulama (1 Haziran 2018)

AÖL sınavları ne zaman? AÖL sınav tarihleri açıklandı mı? AÖL 3. dönem sınavlarına girecek olan öğenciler sınav tarihlerini araştırmaya başladı. Milli Eğtim Bakanlığı tarafından AÖL 3. dönem sınav tarihleri açıklandı. 

AÖL sınav tarihleri açıklandı mı? AÖL 2018 sınav tarihleri ne zaman olacak? AÖL 3. dönem sınav tarihleri belli oldu mu? AÖL sınav yeri sorgulama işlemi nereden yapılır? Açıköğretim Lisesi Sınavları 3. dönemde ne zaman yapılacak? Açıköğretim sınavına girecek olan lise öğrencilerinin merakla beklediği sınav tarihlerini haberimizden sorgulayabilirsiniz.
 

AÖL 3. dönem sınavları ne zaman? (Açıköğretim Lisesi 3. dönem sınav tarihleri 2018)


Açıköğretim Lisesi'nde eğitimini sürdüren öğrenciler için merakla beklenen sınav tarihleri açıklandı. Buna göre AÖL 3. dönem sınav tarihleri belirlendi. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada AÖL 3. dönem sınavlarının 7-8 Temmuz tarihlerinde yapılacağı belirtildi. Açıköğretim Lisesi sınavına girecek öğrenciler 3 Temmuz salı günü sınav giriş belgelerine MEB'in resmi sayfasından erişebilecek. AÖL 3.dönem sınav sonuçlarının ise 31 Temmuz 2018 tarihinde açıklanması bekleniyor.
 

Açıköğretim 3. dönem kayıt yenileme nasıl yapılır?


Açık Öğretim Lisesinin merkezi sistem ile yapılan sınavlarının organizasyonu ve değerlendirilmesi Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır. Açık Öğretim Liselerinin 2017-2018 eğitim öğretim yılı II. dönem sınavının sonuçlarının Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne teslim edilmesinden sonra 2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme iş ve işlemleri başlatılacaktır.

2017-2018 eğitim öğretim yılı III. dönem kayıt yenileme tarihi belirlendikten sonra http://aol.meb.gov.tr internet adresinden öğrencilerimize duyurulacaktır.
AÇIKÖĞRETİM ÖĞRENCİ GİRİŞİ İÇİN TIKLA!

FutbolArena Haber Turu (28 Eylül 2020)