comScore

AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav yeri sorgulama (AÖF final sınavı ne zaman 2018)

21 Mayıs 2018, Pazartesi 09:43
AÖF sınav yerleri açıklandı! AÖF sınav yeri sorgulama (AÖF final sınavı ne zaman 2018)

AÖF sınav yerleri açıklandı mı? AÖF final sınavlarının yerleri açıklandı. Açıköğretim Fakültesi tarafından yapılan açıklamada AÖF final sınav yerleri sorgulanabiliyor. AÖF sınav yeri sorgulama nasıl yapılır? AÖF final sınavı 2018 ne zaman? AÖF sınav belgesi sorgulama.

AÖF sınav yerim nerede? AÖF hangi okulda sınava gireceğim? AÖF sınav giriş yeri sorgulama. Açıköğretim Fakültesi tarafından AÖF final sınav yerleri açıklandı. AÖF sınav yerleri sorgulama ekranına gitmek için haberimizi okuyabilirsiniz. AÖF final sınav tarihleri, AÖF sınav giriş belgesi, AÖF sınav giriş yeri gibi tüm merak edilen konuların yanıtları haberimizde. 

AÖF sınav giriş yeri sorgulama (AÖF final sınav giriş belgesi 2018)
Anadolu Üniversitesi tarafından AÖF sınav giriş yerleri açıklandı. AÖF sınav giriş yerini sorgulamak isteyen öğrenticiler Anadolu Üniversitesi resmi sitesine girerek Öğrenci İşleri bölümünden sınav giriş yerlerini sorgulayabilecekler. 

AÖF SINAV GİRİŞ YERİ SORGULAMA EKRANI! TIKLA >>
 

AÖF sınav harç ücretleri ne kadar? (2018 AÖF final sınavı)


Harç ücretleri fakülteler ve bölümler arasında farklılık gösterirken, 2015 için açıklanan değerlere göre AÖF harç ücretleri 205 ve 225 TL arasında farklılık gösteriyor.AÖF sınavları ilk dönem için Aralık ortasında ve Ocak sonunda yapılırken ikinci dönem ise Nisan ortası ve Haziran başında yapılıyor. Ayrıca tek dersten kalanlar için ise Temmuz ortasında tek ders sınavı yapılıyor.
 

AÖF final sınav tarihleri ne zaman?


Açıköğretin Fakültesi final sınav tarihleri belli oldu. AÖF sınavlarına girecek olan öğrencilerin sabırsızlıkla beklediği AÖF final sınav tarihi şu şekilde oluştu. 

AÖF final sınav tarihleri 26-27 Mayıs tarihlerinde yapılacak.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"